Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Dworzec Lublin zdobył nagrodę Property Design Awards 2024. „O naszej inwestycji można przeczytać w branżowych i światowych mediach”

Dworzec Lublin zwyciężył w tegorocznej edycji konkursu Property Design Awards 2024. Decyzją Jury oraz czytelników portalu otrzymał nagrodę w kategorii „bryła – obiekty publiczne”.

44 komentarze

 1. Dworzec jest ładny, ale ludzie potrzebują: bezpiecznych ulic, doświetlonych przejść dla pieszych, sekundniki by były spoko opcją. Nie ma ulicy, która nie byłaby dziurawa.
  Oprócz przyjezdnych może zadbaliby w końcu o mieszkańców.

 2. Rzygać się chce jak patrzę na to marnotrawstwo pieniędzy przez popaprańców.

 3. kronikidewelorozwoju

  To, że Dewelo-Ubogacacz Jakubowicki dążył do likwidacji korzystnie ulokowanego dworca pks na Podzamczu celem oddania terenu pod „akademikowanie” to nie dziwi. Natomiast razi postawa „właściciela” spółki Dworce Lubelskie, który wPiSuje się w te schematy niszczenia miasta przez dewelo-bandę, zapowiadając likwidację dworca na Podzamczu bez podania żadnych racjonalnych motywów – ekonomicznych, nie mówiąc już o społecznych – które mogłyby uzasadnić taką decyzję.
  To obrazuje, jak głęboko sięgają macki dewelo-ośmiornicy.

 4. Qźwa, widzieli dziury w jezdniach w mieście inspiracji?

 5. Dworzec Lublin zdobył nagrodą Property Design Awards 2024. Poprawcie tytuł.

 6. i co nam po tych nagrodach ? podniesie prestiż” Lublina.? 340 mln wydane w błoto! Moloch gdzie hula wiatr i parę osób na krzyż jest ! Ale za to drogi jak za króla świeczka! :/chore nie’rządy peło = dno!

  • Designerski dworzec, park ludowy, itp. 'niezbędne inwestycje’ świetnie wyglądają na zdjęciach oraz w materiałach wyborczych, a wspomniane nagrody jeszcze bardziej wzmocnią propagandę sukcesu 😉 Jestem przekonany, że w kampanii nie zabraknie również informacji o innych sukcesach, jak np. reklama netflixa na zamku w Lublinie!

 7. przerost formy nad treścią i aż dziw bierze, że to za kadencji pana Żuka powstał w Lublinie taki maszkaron, Lublin będzie teraz znany z dwóch potworków architektonicznych : jeden to budynek dworca tzw. metropolitalnego ( sama nazwa to już śmiech ) a drugi maszkaron i potworek stoi owinięty czarną folią ( chyba tak na przyszłość ) na placu przed CSK. O ile dworzec postawiony jest w miejscu odpowiednim o tyle ten drugi to ani w odpowiednim miejscu ani też w ogóle potrzebny Lublinowi jak dzwonek psu u j…a…j na wiosnę, a teraz jeszcze pisdzielcza rada miasta będzie obradować nad Maciejem W i Michałem K.. Qrka wodna , dwóch bandziorów a tutaj sesja rady miasta ( pisdzielcy zajmijcie się w Lublinie bardziej potrzebnymi rzeczami – brakuje ścieżek rowerowych, trzeba pogłębić i zabezpieczyć Zalew Zemborzycki, trzeba wzmocnić patrole straży rybackiej, dać pieniądze na schronisko dla bezdomnych zwierząt i wiele innych bardziej potrzebnych rzeczy niz roztrząsanie czy Maciej K i Michał W to wuj czy ch….j )

 8. ciemnogród jak się patrzy wam to przystanek autobusowy jak za komuny

 9. Za czasów kolskich PiS i Jedna Rosja nie było takich dworców.

Dodaj komentarz