Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dwoje pieszych zginęło dzisiejszego popołudnia

Do dwóch śmiertelnych wypadków doszło w poniedziałkowe popołudnie. Ofiarami są piesi.

Do pierwszego wypadku doszło w miejscowości Kamień w powiecie łukowskim gdzie śmierć poniosła 17-latka. Jak ustalili funkcjonariusze policji, do wypadku doszło gdy kierujący samochodem ciężarowym z naczepą wykonywał manewr cofania. W pewnym momencie mężczyzna poczuł że na coś najechał. Okazało się, że pod koła dostała się 17-letnia dziewczyna. Kierujący scanią był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze policji ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia.

Z kolei w Zastawiu, w gminie Goraj, samochód osobowy potrącił kobietę, która zginęła na miejscu. -Jak wstępnie ustalono, piesza w wieku ok. 65 lat przechodziła przez jezdnię w miejscu do tego nie wyznaczonym, po czym została potrącona przez samochód osobowy którym kierował mężczyzna z gm. Chełm- poinformowały nas służby ratunkowe.

W Zastawiu, w miejscu wypadku występują poważne utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2013-12-16 16:45:02

Jeden komentarz

  1. Szkoda dziewczyny, ale swoją drogą w okolicach łukowa piesi chodzą jak chcą i jeżdżą jak chcą. Żeby chodzić to też trzeba mieć odrobinę wyobraźni i obserwować co się dzieje. Słuchawki w uszach nie ułatwiają zadania. Nie mam tu na myśli konkretnego przypadku, ale ogół sytuacji, z jakimi spotykam się bardzo często.