Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie skody zderzyły się na drodze serwisowej (zdjęcia)

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyną zderzenia dwóch aut przy trasie Lublin – Piaski. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę rano w miejscowości Krępiec w powiecie świdnickim.

Na drodze serwisowej wzdłuż trasy Lublin – Piaski zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca zielonej skody poruszał się w stronę Bystrzejowic. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i zderzyło się z jadącą z naprzeciwka drugą skodą.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Dwie skody zderzyły się na drodze serwisowej (zdjęcia)

Dwie skody zderzyły się na drodze serwisowej (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

  1. Panie zimówki 10 sezon mało jeżdżone będziesz Pan zadowolony 😉

  2. RadekLBN ,widać po wpisie ześ dzieciak z zerową wyobrażnią …jak podrosniesz i pożyjesz trochę to może zmadrzejesz i zauważysz ze na lód na jezdni nie pomogą ci żadne zimówki

  3. obok Cejsi Caru – chlopaki szybko wyklepia;)

  4. teoretycznie to obaj nie dostosowali prędkości do warunków, bo skoro srebrny nie dał rady zatrzymać się albo ominąć zielonego to też jechał za szybko, wiedział że jest lód na drodze, to powinien spodziewać się że inne auto może wpaść w poślizg na oblodzonym łuku jezdni i powinien jechać wolniej aby móc się zatrzymać

Wiadomości z info112