Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut na skrzyżowaniu (zdjęcia)

W sobotę po południu w Łaziskach doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala przetransportowano dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w Łaziskach w powiecie opolskim. Jak nam przekazano, na skrzyżowaniu zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – volkswagen i fiat.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem zignorował znak STOP i uderzył w bok fiata. Po zderzeniu fiat wypadł z drogi i uderzył w pojazd zaparkowany na parkingu znajdującym się przy skrzyżowaniu.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby podróżujące fiatem, ojciec z córką.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu. Jak nam przekazano, w miejscu tym to już kolejne zdarzenie drogowe, którego przyczyną było zignorowanie znaku STOP.

(fot. nadesłane Adrian – dziękujemy!)

Zobacz również

3 komentarze

 1. Niech ktoś zmieni oznakowanie tego skrzyżowania bo takie zdarzenie było tylko kwestią czasu i następne też jest tylko kwestią czasu. Trzeba to zrobić już teraz zanim dojdzie naprawdę do tragedii. Kilka razy w tygodniu samochody nie z okolic przelatują przez stop nawet bez zwolnienia

 2. Proponuję rondo

 3. Tam już doszło do wypadku konkretnego ale widać władz powiatowych to nie interesuje… Ktoś zginie i dopiero będzie…. Wystarczy stanąć obok i w godzinę dwa auta na bank przeskocza slrxyzowanie. Niewidoczny znak stop od obwodnicy, tym bardziej nowa droga i kasy z każdej strony jedzie dosyć szybko mino że teren zabudowany.. Nikt nie zwraca uwagi na znaki przed tym skrzyzowaniem. Dobrze ze nieraz palic ja stoi to miejscowych nauczyła żeby jechać tam wolno a przyjezdni jak jadą do Kazimierza to nikt nie zwraca uwagi na teren zabudowany (nie mówiąc o stopie który jest nie widoczny)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja