690 680 960

Dwa pojazdy dostawcze w rowie, jeden dachował. Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

W poniedziałek po południu na drodze wojewódzkiej nr 747 doszło do zderzenia dwóch pojazdów dostawczych. W rejonie zdarzenia pracują służby ratunkowe, występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 14 na drodze wojewódzkiej nr 747 w miejscowości Stare Komaszyce, na trasie Chodel – Opole Lubelskie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów dostawczych, które następnie wpadły do przydrożnego rowu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala.

W rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia z przejazdem, policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 16.

(fot. nadesłane, OSP KSRG Opole Lubelskie)

6 komentarzy

 1. dwoje asfaltowych patoli w rowie !!!
  czyli eliminacja, mniej zagrożeń !!!!

 2. Robole w dostawczakach to jedna z największych patologii ruchu drogowego. W pracy Iveco/Sprinter/Transit, po pracy aŁdi, ale styl jazdy ten sam.

  • A guzik. Robole w dostawczakach to jedna z największych patologii ruchu drogowego. W pracy Iveco/Sprinter/Transit, po pracy rowerek i 2 promile !!

 3. DW747 droga śmierci

 4. Zobaczył znak „Jedź zygzakiem”, to pojechał.

 5. 747 jest niebezpieczna, dlatego, że przez bardzo wiele km nie można wyprzedzać. Trafi się jedna łajza a potem wszyscy gnają żeby pogonić plagę drogową

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas