Drogowcy nie świętują, w weekend majowy wróciły prace na ul. Łęczyńskiej

Od wczoraj do 4 maja będą trwały prace związane z przebudową ul. Łęczyńskiej. Roboty będą prowadzone w porze nocnej. Na czas prowadzonych prac.pojawią się utrudnienia w ruchu.

Roboty podzielono na 4 etapy:

I. od ul. Droga Męczenników Majdanka do ul. Mieszczańskiej

Nawierzchnia układana będzie na części jezdni po stronie fabryki wag (lewa strona patrząc w kierunku al. Witosa). W czasie prac na tym odcinku będzie obowiązywał ruchu jednokierunkowy od ul. Droga Męczenników Majdanka w kierunku al. Witosa. Od ul. Mieszczańskiej do ul. Hutniczej pozostaje ruch dwukierunkowy. Ulice: Chełmska, Hrubieszowska, Skibińska, Biłgorajska, Firlejowska będą obsługiwane od ul. Fabrycznej i ul. Bronowickiej.

II. od ul. Droga Męczenników Majdanka do ul. Mieszczańskiej

Nawierzchnia układana będzie na części jezdni po stronie hurtowni Cash & Carry (prawa strona patrząc w kierunku al. Witosa). W czasie prac na tym odcinku będzie obowiązywał ruchu jednokierunkowy od ul. Droga Męczenników Majdanka w kierunku al. Witosa. Od ul. Mieszczańskiej od ul. Hutniczej pozostaje ruch dwukierunkowy.

III. od ul. Mieszczańskiej do końca zakresu inwestycji

Nawierzchnia układana będzie na części jezdni po stronie os. Przyjaźni (lewa strona patrząc w kierunku al. Witosa). W czasie prac na tym odcinku będzie obowiązywał ruchu jednokierunkowy na kierunku od ul. Droga Męczenników Majdanka w kierunku al. Witosa. Od ul. Droga Męczenników Majdanka do ul. Mieszczańskiej pozostaje ruch dwukierunkowy.

IV. od początku zakresu inwestycji (od strony ul. Hutniczej) do ul. Mieszczańskiej

Nawierzchnia układna będzie na części jezdni po stronie salonu meblowego i stacji paliw (prawa strona patrząc w kierunku al. Witosa). W czasie prac na tym odcinku będzie obowiązywał ruchu jednokierunkowy na kierunku od ul. Droga Męczenników Majdanka w kierunku al. Witosa. Od ul. Droga Męczenników Majdanka do ul. Mieszczańskiej pozostaje ruch dwukierunkowy.

W przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych, termin ulegnie zmianie.2015-05-01 10:17:52
(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Wiklinowy nocnik

    i co można? morzna!

  2. ludzie ze smieciowych korporacji jak McDonald, kfc, multikino i inne korporacyjne obozy pracy tak samo nie maja wolnego weekendu majowego. kiedy cala polska ma swieta wolne, oni musza pracowac. nie, nie chca – musza. zasada jest prosta – nikt ci nie karze, a na twoje miejsce jest 100 innych co przyjdzie. oni psie pieniadze zarabiaja, drogowcy chociaz nie moga narzekac pod tym wzgledem.

    • ci ludzie pracuja w uslugach dla ktorych te dni to biznes, czemu nie wspomniales o lekarzach kierowcach np mpk czy pkp, pilotach samolotow czy np pracownikow elektrowni, co wszyscy maja miec wolne? decydujac sie na dana dziedzine gospodarki bierzesz wszystkie aspekty pod uwage

    • Szkoda, że nie wspominasz o tym, że za to inne dni będą mięli wolne, gdzie reszta będzie musiała pracować.. Pracowałem w firmie która funkcjonuje 7 dni w tygodniu. Jeżeli ktoś pracuje w sobotę i niedziele, to kiedy indziej będzie miał wolne, np. pon i piątek, albo wtorek i środa. Ustawowo jest dana ilość godzin do przepracowania w miesiącu i nie można jej przekroczyć.

  3. no… uslugi… swiadcza uslugi – czyli plebs bez wyjscia musi USŁUGIWAĆ swoim PANOM. tak jest teraz rozumiane pojecie „uslugi”. usulugi swiadcza tez K**Y, no ale K**Y wiecej zarabiaja 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska