690 680 960

Droga Męczenników Majdanka: Zderzenie opla i bmw. Taksówkarz miał zawracać na podwójnej ciągłej

Do kolejnego dzisiejszej nocy zdarzenia doszło na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na szczęście nikt nie wymagał opieki medycznej.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 1 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Krańcową a Grabskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i bmw. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstepnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, oba pojazdy jechały w stronę Majdanka. Kierujący oplem mężczyzna zjechał na zatoczkę przystankową a po chwili wyjeżdżając z niej zajechał drogę jadącemu bmw. Doszło do zderzenia pojazdów.

Jak wyjaśniał kierowca bmw, taksówkarz wykonał manewr, jakby chciał zawrócić w tym miejscu. Pomimo nagłego hamowania, nie udało mu się ominąć przeszkody i doszło do zderzenia pojazdów.

Obaj kierowcy nie wymagali pomocy medycznej. Badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi. W miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe jego okolicznosci.

Ze względu na mocno uszkodzone auta, jak też wycieki płynów eksploatacyjnych, zablokowane są dwa pasy ruchu w stronę centrum.(fot. lublin112)
2016-08-27 01:14:30

39 komentarzy

 1. ale kółka ładnie w tym hoplu się poskładały pan cwaniaczek musi pomyśleć o nowej taczce bo na oc z bmw niech nie liczy

 2. info dla piotra nikt nie twierdzi że to oszuści źle to odebrałeś ale do łamania przepisów nic ich nie upoważnia, mają się ich trzymać jak wszyscy pozostali, ale pochwały dla lubelskiej drogówki bo wzięli się ostatnio za taksówkarzy i sprowadzają ich do pionu

 3. Wiek nie ten oczy tea was za day ale cobras jedno DZIads mniej na Chile tea salata

 4. mieszkam niedaleko, prawie codziennie tamtędy jeżdżę- to typowy manewr taksiarzy, nawrotka wprost z postoju, 4 pasy , podwójna ciągła, ale oni tam zawracaja, często nawet bez włączenia kierunkowskazu.
  drugie notoryczne zachowanie to przełażenie pieszych na czerwonym świetle , o którą to sygnalizację tak żarliwie zabiegali..
  przydałyby się solidne mandaty ,ale wiem że na policję nie ma co liczyć w temacie bo oni są od ważniejszych spraw..

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas