690 680 960

Drelów: 25-latek uprawiał konopie indyjskie

Policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego ujawnili i zabezpieczyli 54 sadzonki konopi indyjskich. Rośliny uprawiane były na jednej z posesji zajmowanej przez 25-letniego mieszkańca gminy Drelów.

W poniedziałek kryminalni z Międzyrzeca Podlaskiego weszli na teren jednej z posesji w gminie Drelów. Mundurowi posiadali informację, że mogą się tam znajdować konopie indyjskie.

– Podczas przeszukania domu oraz posesji zajmowanej przez 25-latka, policjanci ujawnili nielegalną uprawę. W tunelu foliowym znajdowały się 54 sadzonki konopi indyjskich. Rośliny zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia – informuje st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z bialskiej Policji.

25-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

2017-07-05 07:35:19
(fot. Policja Biała Podlaska)

10 komentarzy

 1. To straszne. Mordercy chodzą po ulicach i bezczelnie śmieją się ludziom w oczy, a jakiś mały ćpunek pójdzie za kraty za hodowanie roślin – być może na własny użytek.
  Państwo o ciebie zadba. Państwo wie, co dla ciebie najlepsze. Żebyś się nie zaciągnął, broń Boże! Żebyś nie ćpał! Żeby ci dobrze było, to zamkniemy się w pierdlu!

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

   Alkohol jest ogólnie dostępny i Państwo o tyle dba o interesy alkoholików, że alkoholizm jest uznany z chorobę, a alkoholik śpiący w poprzek drogi, czy torów kolejowych jest natychmiast odwożony do szpitala, albo jak się „nie wyrobią”, do kostnicy.
   Tymczasem bezlitośnie egzekwuje się posiadanie albo nie daj Boże uprawianie „trawki”.
   Coś tu „nie gra”, tylko nie wiem w którym kościele.

  • Zapewne na własne potrzeby,bo 25-latek bardzo chory.

 2. Piękna akcja ,jestem pełen podziwu .Za takie przestepstwa powinni od razu rozstrzeliwać na miejscu

 3. GROZI MU 3 LATA A ZA JAZDĘ PO PIJAKU I SPOWODOWANIE WYPADKU W KTÓRYM MAŁE DZIECKO TRACI NOGĘ WYPUŚCILI NA WOLNOŚĆ. BRAWO PRAWO SPRAWIEDLIWOŚĆ

 4. Uczyńcie nielegalną roślinę truskawki. Będzie można zamknąć wszystkich

 5. Już szkoda strzępić język po próżnicy…

 6. Konopna Farmacja Poznań

  Ja polecam nasze produkty z konopi a szczególnie ekstrakt z konopi CBD , który wspomaga leczenie różnych chorób . Skuteczność potwierdzona badaniami …. więcej na konopiafarmacja.pl

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku