690 680 960

Donald Tusk w woj. lubelskim. „Ryż nie podrożał aż tak drastycznie, na tę przysłowiową miskę ryżu premiera Morawieckiego, być może niektórych stać” (wideo)

W środę i w czwartek w regionie gościł będzie Donald Tusk. Lider Platformy Obywatelskiej odwiedzi również Lublin. Spotkanie z nim zaplanowano dzisiaj na godzinę 17 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera.

Donald Tusk ruszył w Polskę i odwiedzi dzisiaj m.in. Lublin. W programie jego wizyt w regionie jest Międzyrzec Podlaski i Łęczna. W tym pierwszym z miast lider Platformy Obywatelskiej już był.

Na jutro na godzinę 13 zaplanowany jest wykład w auli Wydziału Ekonomii UMCS, a kilka godzin później Tusk będzie już w Puławach w Hotelu Trzy Korony.

Podczas pobytu w Międzyrzecu Podlaskim były premier mówił o sytuacji przedsiębiorców w Polsce, o panującej drożyźnie i inflacji. Mówił m.in. o wzrostach cen paliw i energii. Tusk powiedział, że nikt ta nie łupił polskiego kierowcy jak Orlen i prezes Obajtek. W programie poszczególnych wizyt Donalda Tuska są również spotkania z nauczycielami, pielęgniarkami, czy też pracownikami budżetówki.

Materiał wideo zarejestrowany w Międzyrzecu Podlaskim.

(fot. wideo Donald Tusk)

73 komentarze

 1. A tymczasem: Polska po raz kolejny spadła w rankingu wolności prasy. Najniższe miejsce w historii zestawienia.

  • „Kazimierz Kujda, który w aktach Służby Bezpieczeństwa PRL figuruje jako TW „Ryszard”, pracuje dla rządu PiS. Jak ustaliła Gazeta.pl, minister klimatu Anna Moskwa zatrudniła Kujdę w swoim resorcie jako eksperta. Kujda, który był prezesem NFOŚiGW, panoszy się też w swoim byłym „królestwie”. To tak odnośnie kto z kim współpracuje.

  • Jak ryży podrożeje to go sprzedamy albo przetopimy na złoto

   • dam podwyższki 30; 40; 50; 100 procent!!!

    ryży stracił wartość i nikomu myślącemu jest niepotrzebny a wszystkich myślących on nie toleruje bo jego przewodnim kursem jest dyktatura lewackiego proletariatu

 2. Najlepsze jest to że PO nigdy więcej nie wróci do władzy🤣

 3. odrazajacy brudny zły! i mowi,, my zwykli obywatele[[ zarabia 50 tys ] zenada ale tak sie broni zagoniony do naroznika przed wiezieniem – ma ogrom krwi na rekach piatkowy samobujca smolensk etc ale sprawiedliwosc nieubłaganie sie zbliza wraz z porazka putina – oj beda papiery i ludzie sie znajda

  • Matko Bosko. Ortografia i interpunkcja sprawia, że moje oczy krwawią., merytoryka wypowiedzi również pozostawia wiele do życzenia. Zgadzam się z jedną kwestią – zarabiając (grubo ponad) 50 tys. PLN miesięcznie powinien sobie darować tego typu komentarze, a tak zrobił z siebie jeszcze większego hipokrytę i błazna.

 4. Cenzurą śmierdzi na tym czerwonym portalu .

 5. Bolesław się wałęsa

  Panie Donaldzie czy jak pan dojdzie znowu do władzy to zamiast ryżu będzie nas stać na ośmiorniczki? Bo wie pan ja nie mam zakitrane dwóch milionów w szufladzie jak pana kompan ,już pewnie niedługo spod celi.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Piknik Janowski” – Gwiazdami imprezy będą Biała Armia i Cleo
Dni Kraśnika 2022: Zagrają: Alien, Pawkin, Bovska, Organek i Chonabibe
Ogólnopolskie Spotkania Garncarskie w Łążku Garncarskim
Nadbużańska Noc Świętojańska
Festiwal Kultury Rodzinnej w Parku Ludowym. Atrakcji nie zabraknie