Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Dom opieki – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Każdego dnia pomagasz osobie starszej (dziadkowi, babci albo rodzicom) w codziennym funkcjonowaniu? Zastanawiasz się, czy takie wsparcie jest odpowiednie? Pragniesz zadbać o profesjonalną opiekę, aby Twoja bliska osoba poczuła się bezpiecznie i komfortowo? Zapoznaj się z ofertą Domu Opieki Care Home Chmiel. Całodobowa opieka w domu spokojnej starości — to najlepsze, co możesz zrobić dla osoby w starczym wieku.

Kogo przyjmujemy do domu spokojnej starości?

W domu opieki zamieszkać mogą wszyscy ludzie, którzy wymagają całodobowej opieki podstawowymi czynnościami.

Głównym celem Naszego Domu Opieki jest budowanie miejsca pełnego rodzinnej atmosfery, w którym Podopieczni mogą liczyć na szacunek, zainteresowanie i bezpieczeństwo. Zmiana miejsca zamieszkania to często ogromne wyzwanie dla seniora, stąd ofertę ustalamy indywidualnie.

dom opieki - dla kogo

Na jaki dom opieki się zdecydować?

Aby wybrać odpowiednie miejsce do spokojnego życia dla starszych osób, trzeba zwrócić uwagę na kilka informacji. Bardzo ważny jest spokojny, odpowiednio przygotowany zespół oraz wyposażenie domu, które umożliwia komfort i najlepszą opiekę.

Dom spokojnej starości Care Home Chmiel znajduje się w miejscowości Chmiel Pierwszy (gmina Jabłonna). To malownicza i spokojna okolica. Tylko 100 m od domu jest kościół i sklep spożywczy. Dom całodobowej opieki dla seniorów, niepełnosprawnych i przewlekle chorych otacza zielona przestrzeń. Sąsiedztwo Rezerwatu Leśnego Chmiel to doskonały pomysł na spacer z rodziną.

Pomoce dla naszych Podopiecznych

Budynek Domu Opieki Care Home Chmiel powstał specjalnie dla osób starszych i przewlekle chorych, więc, jest to nowy, parterowy budynek bez żadnych barier architektonicznych. W środku znajdują się 1- i 2-osobowe pokoje z prywatnymi łazienkami wyposażonymi w potrzebne udogodnienia dla osób w podeszłym wieku i przewlekle chorych. Wszystkie pokoje mają zainstalowane bezprzewodowe systemy przywoławcze. Pomieszczenia są umeblowane, jednak istnieje możliwość stworzenia własnego rozmieszczenia mebli, dostarczenie swoich mebli, a nawet zmiany koloru ścian.

W głównej części budynku znajduje się miejsce do wspólnego spędzania czasu z innymi pensjonariuszami lub bliskimi. Znajdujący się tam kominek, panoramiczny telewizor, wygodne siedziska i fotele jeszcze bardziej umilą wspólne spotkania. To idealne miejsce na długie rozmowy podczas odwiedzin.

Na zewnątrz domu znajdują się urządzenia do treningów na podwórku, a także bezpieczny i barwny plac zabaw, który na pewno stanie się interesującym miejscem dla odwiedzających dzieci.

dom opieki lublin

Dom Opieki Care Home Chmiel to miejsce, w którym każdy podopieczny otrzyma profesjonalną pomoc

Każdej osobie, która zagości w naszym Domu, zapewniamy profesjonalną całodobową opiekę i potrzebną pomoc medyczną w ramach NFZ. Oczywiście wspieramy również w podstawowych czynnościach. Każdego dnia wydajemy po 5 posiłków kuchni regionalnej, które są zarazem zdrowe i odpowiednio dopasowane do zaleceń dietetyka. Dbamy o porządek w pokojach poprzez codzienne ich sprzątanie. U nas każdy dzień jest wypełniony ciekawymi zadaniami — proponujemy zajęcia aktywne. Na dodatkowe życzenie Mieszkańców możemy też kupić potrzebne rzeczy – na przykład odzież albo leki czy też zamówić usługę fryzjerską, kosmetyczną albo dodatkowe rehabilitacje.

Powierz nam swoją bliską osobę – wykwalifikowani specjaliści zadbają o opiekę na najwyższym poziomie

W naszym Domu spokojnej starości zatrudniamy doświadczone pielęgniarki i opiekunów, a także działamy z fizjoterapeutą, logopedą, psychologiem i doktorem. Wszyscy pracownicy naszego Domu są bardzo zaangażowani w swoją pracę. Uwielbiają to, co robią oraz mają za sobą lata doświadczeń w opiece nad osobami starszymi.

Dom spokojnej starości to rodzinna atmosfera, nowoczesne i komfortowe warunki oraz stała opieka. Zadbaj o najbliższą Ci osobę. Z naszą pomocą zagwarantujesz jej wygodę i bezpieczeństwo, a także nieustanny kontakt z innymi ludźmi.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Sprawdź naszą stronę internetową Domu Opieki Care Home Chmiel: https://www.domopiekichmiel.pl/ i przeczytaj więcej na ten temat.

W domu spokojnej starości przebywają osoby, które potrzebują domu opieki w Lublinie, Piaskach, Świdniku czy domu spokojnej starości w Kraśniku.