Długopisy, koszulki, medale i puchary. W Lublinie odbędą się Targi Gadżetów Reklamowych

We wtorek w Hotelu Focus Centrum Konferencyjne w Lublinie Al. Warszawska 109 odbędą się II Targi Gadżetów Reklamowych „BUSINESS GADGET”. Goście będą mogli wybierać wśród tysięcy produktów, które można wykorzystać jako gadżet reklamowy.

W najbliższy wtorek w Hotelu Focus w Lublinie odbędzie się II już edycja Targów Gadżetów Reklamowych „BUSINESS GADGET”. Na gości będą czekać stoiska firm, importerów i dostawców gadżetów reklamowych jak też firmy z branży odzieży reklamowej oferujące T-shirty, koszulki, polo, bluzy, czapeczki, odzież typu outdoor. Do tego firmy oferujące m.in. powerbanki, pamięci USB, ceramikę reklamową, medale, trofea, puchary, techniki znakowania czy też ciekawe realizacje graweru w szkle, drewnie i metalu.

Goście targów będą mogli się dowiedzieć m.in. jakie gadżety reklamowe są obecnie na topie, co zrobić, aby zwiększyć swoją sprzedaż jak też w jaki sposób marketing może przełożyć się na wyniki firmy. Organizatorzy przygotowali też liczne atrakcje: fotobudkę, konkursy gadżetowe, pokaz grawerowania laserem, loterię wizytówkową oraz możliwość stworzenia własnej przypinki.

Nie zabraknie promocyjnych ofert targowych na wybrane produkty oraz stoisk partnerów m.in. M – House nieruchomości, Klub Odpowiedzialnego Biznesu, Giełda Eventów, Nazaruk Service, Vilaro Outsourcing Marketingu. Będą też inspirujące prelekcje: Trendy w marketingu w 2017 roku oraz Event marketing – jak wykorzystać go do reklamy marki?. Organizatorem wydarzenia jest firma Posters.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

41

(fot. nadesłane)
2017-04-21 20:16:11

Zobacz również

2 komentarze

 1. Słabe godziny, Chętnie bym się wybrał ale nie w tym zakresie 10-16.

 2. Fotobudka to jeden z najbardziej ciekawszych gadżetów do promocji. Zdjęcie z logiem jest warte więcej niż każda ulotka. Z fotobudka można zrobić na prawdę super sesję na przyjęciu i każdym wydarzeniu marketingowym.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8342zł 0.52%
  • GBP 5.2727zł 0.6%
  • EUR 4.5627zł 0.66%
  • CHF 4.1473zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja