690 680 960

Dereczanka: Wypadł z auta w czasie dachownia. Poniósł śmierć na miejscu

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Dereczanka. 60-letni kierowca renaulta wpadł w poślizg, uderzył w przepust i koziołkując kilka razy spadł na pole. Kierujący nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

-Do wypadku doszło wczoraj w godzinach południowych w miejscowości Dereczanka, gm. Zalesie. Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Renault 60-letni mieszkaniec gminy Zalesie, na prostym odcinku drogi, podczas wykonywania manewru wyprzedzania prawidłowo poruszającej się rowerzystki, wpadł w poślizg. Samochód zjechał do przydrożnego rowu i po uderzeniu w przepust kilkakrotnie w powietrzu koziołkował, po czym spadł na pobliskie pole uprawne – informuje podkom. Jarosław Janicki z bialskiej policji.

-W następstwie zdarzenia kierowca, jadący bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, wypadł z pojazdu i poniósł śmierć na miejscu, zaś 24-letni pasażer (w pasach) doznał powierzchownych obrażeń ciała – dodaje podkom. Jarosław Janicki.

Czynności na miejscu zdarzenia przeprowadzono pod przewodnictwem Prokuratora.

Dereczanka: Wypadł z auta w czasie dachownia. Poniósł śmierć na miejscu

2014-06-02 11:14:24
(fot. Policja Biała Podlaska)

7 komentarzy

 1. Proszę,jeśli już piszecie do ogromu ludzi to piszcie poprawnie….kierujący który nie miał zapiętych pasów…ale co ten kierujący?Raz marak auta z dużej raz z małej,literówki.Ja wiem że się śpieszycie by pierwsi przekazać informacje ale to i do czegoś zobowiązuje:)

  • Już zdanie poprawione a co do dużej litery w nazwach aut zawsze stosujemy tą samą zasadę …
   pozdr lublin112

   p.s. jeżeli pisze się marki to zawsze po tym jest z dużej litery jeżeli nie to pisze się z małej marki Audi ale audi już z małej – wg. zasady słownikowej 🙂

 2. Ludzie! Tam człowiek pierdyknął kopytami w kalendarz, a Wy się o literki sprzeczacie?!
  Nie dziwię się tej licealistce, która tyle wie niewiele więcej niż napisała, ale 112.pl
  Pogięło Was?

  Jest takie powiedzenie: „Jak spotka się dwóch, głupich ustąp mu”.

 3. koziołkując kilka RAZY spadł na pole

  Ktoś był głodny bo zjadł literkę 😉

 4. piękna śmierć na polu.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas