690 680 960

Dęblin: Po pijanemu strzelał do ludzi

Nietrzeźwy mieszkaniec Dęblina wyobraził sobie, że jest na polowaniu. Siedząc w domu zaczął strzelać z okna do ludzi idących chodnikiem.

W środę około godziny 17-tej idący ulicą Wiślaną w Dęblinie 31 letni mieszkaniec tego miasta poczuł nagle silny ból w tylnej części głowy. Jak się okazało został postrzelony z broni pneumatycznej. Natychmiast powiadomił o zdarzeniu policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Już po chwili mundurowi ustalili miejsce skąd mógł paść strzał, było to okno jednego z sąsiednich bloków. Gdy policjanci udali się do mieszkania okazało się, że sprawca postrzelenia widząc nadjeżdżający radiowóz uciekł w nieznanym kierunku.

Jednak już po kilku minutach został zatrzymany na terenie osiedla. Mężczyzna w wieku 46 lat był nietrzeźwy, badanie wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymanego przewieziono do policyjnego aresztu. Dzisiaj został mu przedstawiony zarzut narażenia osób na niebezpieczeństwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

(fot. KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska