690 680 960

Dachowanie forda na trasie Lublin – Biłgoraj. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia, wideo)

W poniedziałek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do dachowania auta osobowego. Na miejscu pracują służby ratunkowe, występują utrudnienia z przejazdem.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 19 na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Giełczew w powiecie lubelskim, na trasie Lublin – Biłgoraj. Jak nam przekazano pojazd osobowy marki Ford wypadł z drogi, uderzył w latarnię, a następnie dachował.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowe. Jak nas poinformowano, przed przyjazdem służb ratunkowych pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie udzielił funkcjonariusz straży granicznej.

Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. wideo nadesłane Anna, Marcin, Bartek – dziękujemy!)

13 komentarzy

 1. Droga z dziurami i koleinami – źle, bo się próbują zabijać.
  Zrobić drogę gładką jak stół – znów źle, bo znów się próbują zabijać.

 2. Przyczyna wypadku: zbyt dobry stan nawierzchni

 3. w giełczwi ludzie mają żółte brzuchy

 4. Ehhh ,niektóre komentarze żal czytać… A może człowiek walczy o życie ???? Pomyślał ktoś ??? NIE !!! Najlepiej pisać żałosne komentarze.

 5. Pytanie do redakcji, jak długo będziecie jeszcze wynosić na piedestały wszystkich funkcjonariuszy, a tym samym dyskryminować resztę udzielających pomocy. Jakie to ma znaczenie kto udzielał pomocy? inny uczestnik zdarzenia bądź świadek. Pozdrawiam.

  • Najpierw prosimy zapoznać się z materiałami na stronie, a następnie stawiać pytania. W chwili obecnej jest ono bez sensu.

   • „Jak nas poinformowano, przed przyjazdem służb ratunkowych pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie udzielił funkcjonariusz straży granicznej.” A nigdy Was nie poinformowano że pomocy udzielił; magazynier, rolnik, bezrobotny, handlowiec, informatyk, leśnik, budowlaniec etc? Bo ja ciągle nie rozumìę właśnie tego „sensu” z tymi funkcjonariuszami.

    • Po co ta dyskusja, skoro nie przeanalizował Pan materiałów na stronie? Były informacje o pomocy poszkodowanym przez świadków zdarzenia, m.in. np. pracowników ochrony, kierowcy pojazdu komunikacji miejskiej, etc. etc. Naprawdę słabo wygląda taki komentarz bez sprawdzenia co się komentuje i bez analizy tego, co było w materiałach na stronie do tej pory.

    • Weź chłopie zainwestuj w słownik, bo ja cię też „nie rozumìę”…

 6. Ty YOYO zapewne już z drugiego pokolenia giełczwiaków masz brzuch pomarańczowy i żal d…. ę ściska że nie,, rasowy” żółty. Rodowity nie mają w poprzek?mają wszystko cycuś glancuś. Przyjedź do babci na wakacje to może cię która dopuści????

 7. Oczywiście, że nie ma znaczenia kto udzielał pomocy. Najważniejsze jest, że ta pomoc została bardzo szybko i SPRAWNIE udzielona. KROSNY- nie uważa Pan jednak, że jest różnica jeżeli pierwszej pomocy przedmedycznej udziela osoba przeszkolona z tego zakresu? ratownik, funkcjonariusz, pielęgniarka, pracownik ochorny itp.? Nie każdy przysłowiowy ,,Kowalski,, kończy specjalistyczne kursy, i jest przygotowany na odpowiednie działania w przypadku wypadku komunikacyjnego, niekiedy swoją pomocą można bardziej zaszkodzić aniżeli pomóc-np. w przypadku urazów kręgosłupa i nieodpowiedniego postępowania.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas