Czołowe zderzenie dwóch pojazdów na krajowej 82. Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Łęczna (zdjęcia)

Po porannym wypadku na trasie Lublin – Łęczna występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Łuszczów-Kolonia w powiecie łęczyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, kierująca jednym z pojazdów podczas wykonywania manewru wyprzedzania zderzyła czołowo z pojazdem poruszającym się z naprzeciwka.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, kobietę ze skody z obrażeniami głowy przetransportowano do szpitala. W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Cały czas policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP KSRG Świdnik Duży)

10 komentarzy

 1. „większość kierowców to piesi, których ktoś wepchnie za kierownicę, tacy bez mózgu co nie potrafią się rozejrzeć czy nie spowodują wypadku i wyjeżdżają na jezdnię jak z obory, a potem płacz.”

 2. Dobrze, że tam nie ma PdP, fotoradaru, przystanku, progu zwalniającego itp. bo wtedy przyczyna wypadku byłaby oczywista. A tak pozostaje jedynie domniemywać, że przed sprawcą zdarzenia jechał pojazd, który polewał jezdnię wodą i robił „lodowisko”. Setki innych pojazdów przejechało, więc coś musiało się wydarzyć, że jednemu z najlepszych kierowców Europy przydarzyło się złego. To nie mogła być wina kierującego. Chyba, że za kierowcę przebrał się np. pedalarz lub kierowca autobusu. Po nich można się spodziewać wszystkiego najgorszego.

 3. Warunki są trudne , a taka *** bierze się za coś czego nie powinna robić , wolę pół godziny straćic niź naraźać siebie , kogoś .

  • Żeby stracić pół godziny to być musiał cały dzień jechać. Wściekłą jazdą można nadrobić kilka minut na godzinę jazdy. Ryzyko kolizji/wypadku wzrasta tysiące %, czas przejazdu skraca się o kilka %.

 4. Chciała wyprzedzać skodą w taką pogodę na tej trasie – masakra bez mózg.

 5. Jak zwykle lubelaki nie potrafią jeździć!

 6. jak ludzie lubią komentować zimy nie było i wypadki w tym miejscu były ale to ich nie dotyczy to chlapią ozorem wszyscy to po prostu z Formuły 1 -lepsi od Kubicy znawcy ,a ja życzę zdrówka poszkodowanym

 7. Pytanie, która głupsza? Ta czy ta od tajwańskiego aktora?
  Chyba remis 😛

 8. każdemu może się zdarzyć oby nie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7247zł 0.82%
  • GBP 5.1946zł -0.8%
  • EUR 4.5175zł 0.07%
  • CHF 4.1205zł 1.07%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”