690 680 960

Czołowe zderzenie dwóch aut na trasie Lublin – Bychawa. Cztery osoby w szpitalu (wideo, zdjęcia)

W niedzielę po południu na trasie Lublin – Bychawa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Droga jest zablokowana, ruch pojazdów odbywa się przez stację paliw.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 17 w Tuszowie, na trasie Lublin – Bychawa. Zderzył się tam dwa auta osobowe – renault i honda.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Renault, jadąc w kierunku Lublina wyprzedzał auta i w pewnym momencie zderzył się czołowo z pojazdem marki Honda wyjeżdżającym z terenu stacji paliw.

 

Uderzenie było tak silne, że renault wypadł z drogi i zatrzymał się na chodniku. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Do szpitala trafiły łącznie cztery osoby. Droga w rejonie wypadku jest zablokowana, ruch skierowano przez teren pobliskiej stacji paliw. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. wideo lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. Polscy kierowcy są jednymi z najgorszych w Europie. Część jest ślepa, część głupia, część się boi jeździć, a reszta to zlosliwe chamy. Przykre, ale tak we wszystkich dziedzinach życia się zachowujemy. Reszta niestety cierpi.

  2. Pewnie ktoś z Hondy zdołał spojrzeć tylko w stronę Lublina bo po co w drugą,to potem się zdziwił

  3. Jednemu i drugiemu należy sie mandat,jednemu za wyprzedzanie na podwojnej ciągłej drugiemu za nie właściwe włączenie sie do ruchu i spowodowanie kolizji.

  4. Kupię części z tej Hondy lub cały wrak. [email protected]

    • Mam nadzieję, że oba wraki zostaną pocięte na żyletki i nie będą przez nikogo naprawiane. Zobaczcie je*opy ile tego naściągaliście? Nawet w małych miastach już nie macie gdzie zaparkować, nie mówiąc już o Lublinie czy większych miastach. Wszędzie pełno blachosmrodów. Kolego, zamiast części lub o zgrozo całego wraku lepiej mózg sobie kup. Nie pozdrawiam cię, złomiarzu.

  5. Zaliczam się do tej co cierpi przyglupie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej