Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie BMW z oplem. Jedna osoba trafiła do szpitala

Wczoraj w miejscowości Lipsko doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę w miejscowości Lipsko w powiecie zamojskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na łuku drogi 78-letni kierujący pojazdem marki Opel stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki BMW, którym kierował 37-letni mieszkaniec gminy Adamów.

Kierowca BMW próbował uniknąć zderzenia wjeżdżając na chodnik.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala został przewieziony kierujący BMW. Na szczęście po badaniach okazało się, że nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Obaj kierowcy biorący udział w kolizji byli trzeźwi. Z uwagi na powstałe w pojazdach uszkodzenia mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne samochodów.

(fot. Policja Zamość)

11 komentarzy

 1. No to wiejski dziadek już se pokierował w życiu, teraz z buta lub PKS.

 2. To nie sprawiedliwe. Znowu winnym zdarzenia okaże się kierujący.
  Ponadto chciałbym przypomnieć, że 2 lata temu zdarzył się podobny wypadek na drodze rowerowej wzdłuż Bystrzycy. Wtedy zderzyło się dwóch rowerzystów. Na pewno nie mieli oni praw jazdy.
  A miesiąc temu w Łęcznej jakaś Święta Krowa przebiegała przez przejście dla pieszych na czerwonym. Ona także z całą pewnością nie miała ona prawa jazdy.

  • @Franio
   A ja tam prawka nie mam. Dawno już mi zabrali i mam cały czas zakaz hehe. A i tak śmigam sobie BMW X6 F16 50d i co? I nic mi dziady nie zrobią. Hehe śmieję się z dziadów co jeżdżą samochodami budżetowymi. Ja śmigam teraz klasą premium z napędem na 4buty i silnikiem z fabryczną mocą na 381kucy. Nawet się zastanawiam czy by jakiegoś chip tuningu nie zrobić bo ta moc mi nie wystarcza czasami. Dziady w wakacje to ja sobie tesle S z USA sprowadzę. Wtedy to dopiero będę się śmiał z plebsu, który na wszystkim oszczędza. Moje zimówki do X6 więcej kosztowały niż te wasze pseudo samochody co pod blokami trzymacie.

 3. „”dziadek”” przesiadł sie5 z jednoskibowego pługa do b.szybkiego „”Opla””i mamy skutek.powodzenia oczekując na PKS jesli5 jeździ przez wieś? ??

 4. Jak nie baba to kapelusznik-i tak w kółko.Moze rządzący wreszcie się zajmą tematem? Czy potencjalni mordercy drogowi mogą bezkarnie polować a policja będzie zajęta wyprzedzającymi się ciężarówkami?

 5. Dziadek mógł trafić w każdy inny samochód, ale trafił w BMW przypadek?

 6. gdzie w tym wieku za kieronice ...litosci

  Ja nie mam wiecej pytań ..wystarczy mi tekst „78 letni kierowca ” ,który sam w sobie tłumaczy wszystko