Czołowe zderzenie BMW z fordem na krajowej 17, nie żyje dwóch młodych mężczyzn. Trasa Piaski – Krasnystaw zablokowana (zdjęcia)

W sobotę po południu na drodze krajowej nr 17 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Droga na trasie Piaski – Krasnystaw jest całkowicie zablokowana.

164 komentarze

 1. Na podstawie zdjęć można stwierdzić, że chłopaki nie mieli czołówki,
  ale prawdopodobnie za mocno docisnęli gaz,
  a kierowca BMW miał niezbyt opanowaną jazdę z napędem na tył.
  Wyrzuciło ich na przeciwny pas, a ford wjechał w ich bok. Dlatego rozpołowiło BMW.
  Gdyby to była czołówka, maska BMW nie miałoby już dwóch kwadracików na masce, a wyglądałaby tak jak maska Forda.
  W BMW nawet strefa zgniotu jest cała, a na 7 zdjęciu widać ślady zjazdu na przeciwny pas zaraz za Fordem. Raczej są to właśnie ślady BMW – ślady na asfalcie mogą oznaczać albo nagły zryw, albo nagłe hamowanie. Żeby tak nagle hamować i skręcić na przeciwległy pas kierowca musiałby próbować coś ominąć. Sądzę więc, że raczej był to nagły zryw.
  Po wygiętej bramie można stwierdzić skąd jechali, czyli z naprzeciwka od robiącego zdjęcia. Na horyzoncie widać zwężenie, skąd właśnie jechali. W autach z napędem na tył przy gwałtownym rozpędzaniu się najłatwiej stracić panowanie nad autem.
  Mieli niefart. Głupkowate komentarze, że „tata kupił”, wariatów drogowych będzie mniej”, „spawany z dwóch” i inne głupoty są przykre. Nie wiemy do końca co się stało. Może im urwało tylne koło i ich rzuciło na przeciwny pas? Ważne, żeby dbać o stan techniczny auta, bo polski młodzian, to i drzwiami od stodoły pojedzie, aby był znaczek bawary.

 2. Ciekawe to zderzenie czołowe jak przednia belka jest cała. Daje do myślenia.

 3. Z jednym sie nie zgodze sam jestem posiadaczem Bmw oraz pasjonatem,mówimy o zadbanej sztuce i te czasy sie powoli kończą bo typowi popisywacze kupowali gruzy tej marki za 2 3 tys zł i byli królem szos teraz takie auta nie przechodza przegladu zaczynaja sie problemy,wiecej kontroli i przyslowiowy dres nie bedzie mial na dziendobry ok 10tys na dobry zadbany egzemplarz.;) nie każdy kierowca bmw to cham i cwaniak są też normalni ludzie😏

 4. No baaaa, odp prosta napęd na tył i poleciał boczkiem, nie ma jak dobry drift w starej becie. Można mieć i 1000 koni pod maską i napęd na tył, ale jak się nie ma oleju w głowie to i moc szfankuje

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Ziemi na UMCS
Rekrutacje do drużyny futbolu amerykańskiego Tytani Lublin
WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej