Czołowe zderzenie BMW z fordem na krajowej 17, nie żyje dwóch młodych mężczyzn. Trasa Piaski – Krasnystaw zablokowana (zdjęcia)

W sobotę po południu na drodze krajowej nr 17 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Droga na trasie Piaski – Krasnystaw jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 12 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie w powiecie krasnostawskim, na trasie Piaski – Krasnystaw.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych – BMW i forda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Siła zderzenia była tak duża, że BMW rozpadło się na pół. Część pojazdu leży na pobliskiej posesji.

Jak informuje lubelska Policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że około godz. 12:20 doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych, BMW i forda. Niestety dwie osoby podróżujące BMW poniosły śmierć na miejscu, z kolei pasażerka forda trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ofiary to młodzi mężczyźni.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, ruch kierowany jest na objazdy. Utrudnienia z przejazdem potrwają kilka godzin. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego.

(fot. lublin112.pl)

164 komentarze

 1. Na podstawie zdjęć można stwierdzić, że chłopaki nie mieli czołówki,
  ale prawdopodobnie za mocno docisnęli gaz,
  a kierowca BMW miał niezbyt opanowaną jazdę z napędem na tył.
  Wyrzuciło ich na przeciwny pas, a ford wjechał w ich bok. Dlatego rozpołowiło BMW.
  Gdyby to była czołówka, maska BMW nie miałoby już dwóch kwadracików na masce, a wyglądałaby tak jak maska Forda.
  W BMW nawet strefa zgniotu jest cała, a na 7 zdjęciu widać ślady zjazdu na przeciwny pas zaraz za Fordem. Raczej są to właśnie ślady BMW – ślady na asfalcie mogą oznaczać albo nagły zryw, albo nagłe hamowanie. Żeby tak nagle hamować i skręcić na przeciwległy pas kierowca musiałby próbować coś ominąć. Sądzę więc, że raczej był to nagły zryw.
  Po wygiętej bramie można stwierdzić skąd jechali, czyli z naprzeciwka od robiącego zdjęcia. Na horyzoncie widać zwężenie, skąd właśnie jechali. W autach z napędem na tył przy gwałtownym rozpędzaniu się najłatwiej stracić panowanie nad autem.
  Mieli niefart. Głupkowate komentarze, że „tata kupił”, wariatów drogowych będzie mniej”, „spawany z dwóch” i inne głupoty są przykre. Nie wiemy do końca co się stało. Może im urwało tylne koło i ich rzuciło na przeciwny pas? Ważne, żeby dbać o stan techniczny auta, bo polski młodzian, to i drzwiami od stodoły pojedzie, aby był znaczek bawary.

 2. Ciekawe to zderzenie czołowe jak przednia belka jest cała. Daje do myślenia.

 3. Z jednym sie nie zgodze sam jestem posiadaczem Bmw oraz pasjonatem,mówimy o zadbanej sztuce i te czasy sie powoli kończą bo typowi popisywacze kupowali gruzy tej marki za 2 3 tys zł i byli królem szos teraz takie auta nie przechodza przegladu zaczynaja sie problemy,wiecej kontroli i przyslowiowy dres nie bedzie mial na dziendobry ok 10tys na dobry zadbany egzemplarz.;) nie każdy kierowca bmw to cham i cwaniak są też normalni ludzie😏

 4. No baaaa, odp prosta napęd na tył i poleciał boczkiem, nie ma jak dobry drift w starej becie. Można mieć i 1000 koni pod maską i napęd na tył, ale jak się nie ma oleju w głowie to i moc szfankuje

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska