Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie na al. Andersa. Dwie osoby w szpitalu

Ogromne korki i zablokowany przejazd al. Andersa – To skutki popołudniowego wypadku do jakiego doszło w Lublinie. Warto omijać ten rejon miasta.

Do wypadku doszło w środę około godziny 16. na al. Andersa w Lublinie w rejonie kładki. Zderzyły się tam trzy pojazdy, samochód ciężarowy oraz dwa osobowe. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący samochodem ciężarowym typu wywrotka, jadąc al. Andersa w kierunku ul. Mełgiewskiej podczas manewru zmiany pasa ruchu zaczepił o jadącą w tym samym kierunku, lecz na sąsiednim pasie osobową hondę.

W wyniku tego kierująca hondą straciła panowanie nad kierownicą, auto przejechało przez pas zieleni na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyło się z nadjeżdżającym z naprzeciwka audi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Dowie osoby, kobieta oraz dziecko podróżujące jednym z pojazdów zostały przetransportowane do szpitala. Funkcjonariusze ustalają teraz dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Całkowicie zablokowany ruch al. Andersa w kierunku al. Spółdzielczości pracy. Policja kieruje ruch na objazdy. Tworzą się ogromne korki, warto więc omijać ten rejon miasta. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 18.

Czołowe zderzenie na al. Andersa. Dwie osoby w szpitalu
Czołowe zderzenie na al. Andersa. Dwie osoby w szpitalu
Czołowe zderzenie na al. Andersa. Dwie osoby w szpitalu
Czołowe zderzenie na al. Andersa. Dwie osoby w szpitalu
Czołowe zderzenie na al. Andersa. Dwie osoby w szpitalu

(fot. nadesłane – Paweł, Dawid, Filip, Ostry – DZIĘKUJEMY!)


2014-10-15 17:00:30

25 komentarzy

 1. nie widać żeby honda była uszkodzona na odcinku od drzwi przednich do samego tyłu więc jeżeli ta ciężarówka ją zepchnęła to musiała to zrobić swoją tylną częścią tak że uszkodziła np sam przedni błotnik w hondzie…. ale na ciężarówce śladu obcierki też nie widać..(byłaby obtarta opona, zagięty błotnik czy ślad na tylnej belce).
  podobno wyglądało to tak że babeczka zapierdzielała hondą za ciężarówką a w momencie gdy ta przyhamowała – kierująca hondą spanikowała i w obawie o to że się roztrzaska zjechała w lewo wypadając na przeciwległy pas.

 2. Jestem kierowcą ciężarówki , jakby wszyscy jeździli jak ciężarówki to zero wypadków by było .

  • jakbyś był chyba jedynym użytkownikiem drogi. Popieram komentarze . Jedzie dwu pasmową drogą . Tir się bierze za wyprzedzanie tira i robi to 10 minut bo mocy mu braknie i stwarza niebezpieczenstwo

 3. Kolego nie mocy tylko po twojemu tir ma ogranicznik prędkości , bo mocy to on ma tyle że w twoja główka nie pojmie tego , a co ty nazywasz zagrożeniem że dwa auta wyprzedzają się przy 90 km na h .

  • jeśli wyprzedzają się na 2 pasach w tym samym kierunku (np na ekspresówce) to faktycznie żadne niebezpieczeństwo. ale jeśli wyprzedzają się na zwykłej drodze i to bez poboczy no to niestety bezpieczne jest może tylko dla kierowców tirów bo siedzą wysoko i nawet jak ktoś się w nich wbije to najwyżej trochę się poobijają ale przeżyją… też sporo jeżdżę w trasach i niestety kierowcy ciężarówek myślą tylko o sobie… nawet nie zjadą na pobocze żeby puścić osobówki do wyprzedzania…

 4. Jak tak czytam te komentarze „kierowców” osobowek to nie wierze…
  Przeciez wy sami nie używacie kierunkowskazów, lusterek bocznych, przed rondem kierunkowskaz w prawo, na rondzie w lewo a na zjeździe znów w prawo !!!
  Radze wam, gamonie i nieuki lepiej sie nie wypowiadajcie !!!

  • Roman, na rondzie kierunkowskazu używa się tylko raz: przy zjeździe.
   Przyjęło się że ludzie włączają lewy przed rondem-to upewnia innych o zamiarach kierowcy-ale nie jest wymagane.

 5. Komentarz został edytowany ze względu na niedozwolone treści www.********.eu

 6. Panowie „tirowcy” sa tacy smiali, bo jada duzym sprzetem, i w razie czego to nie im sie cos stanie. Królowie szos….mam nadzieje ze dzieki obwodnicy pozbedziemy sie was z miasta na dobre. Co do wypadku, to na który pas wjezdzała ta ciezarówka? Prawym za wolno jej było jechac??

 7. Kupie Audi, jaka cena?

 8. Odnośnie kierunkowskazów na rondzie to przepis stanowi jedno znacznie , że każda zmiana pasa i kierunku ruchu ma być obowiązkowo sygnalizowana to się tyczy również zmiany kierunku jazdy na rondzie.

Wiadomości z info112