Ćwierć kilograma marihuany i papierosy bez akcyzy w domu 31-latka

31-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany przez kryminalnych z VI komisariatu kiedy pakował do samochodu nielegalne papierosy. Kryminalni znaleźli również u niego w mieszkaniu narkotyki.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 9.30 na terenie osiedla Bronowice. Policjanci zauważyli mężczyznę, który szedł z reklamówkami i podróżną torbą do samochodu. Mieli informację, że może posiadać papierosy bez znaków skarbowych akcyzy. Został zatrzymany gdy wsiadł do auta. Mężczyzna stawiał opór, został jednak szybko obezwładniony przez funkcjonariuszy. Policjanci w jego samochodzie ujawnili ponad 600 paczek papierosów bez akcyzy.

Kryminalni postanowili przeszukać jego mieszkanie. Tam zastali 22-letnią kobietę. Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci z szóstki ujawnili jeszcze ponad kilogram tytoniu oraz ponad 250 gram marihuany i wagę elektroniczną. 31-latek jest znany policjantom, w przeszłości był karany za rozboje. Teraz za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności – informuje KWP Lublin.

(fot./wideo KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!