Cofał na ekspresówce. Groźny wypadek na obwodnicy Lublina

Całkowicie zablokowany jest wjazd na obwodnicę Lublina z drogi ekspresowej S12/17 Piaski – Lublin. Na wysokości Kalinówki doszło do groźnego wypadku.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 9:00 na wjeździe na obwodnicę Lublina od strony Świdnika. Zderzyły się tam dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, ratownicy medyczni oraz policja. Zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy świdnickiej drogówki wynika, że kierujący oplem mężczyzna jechał od strony Piask. Przeoczył zjazd w kierunku Majdanka, zatrzymał się i po chwili zaczął cofać. W tym momencie zza łuku jezdni wyjechał samochód dostawczy, którego kierowca nie zdołał zahamować i uderzył w opla.

Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym: kierowca i pasażerka, zostały przetransportowane do szpitala. W chwili obecnej nie jest znany stan ich zdrowia. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Całkowicie zablokowany jest wjazd na obwodnicę od strony Piask. Ruch kierowany jest objazdem przez Lublin. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelnika. Piekarz – Dziękujemy!

(fot.lublin112)
2016-10-18 10:13:49

Zobacz również

60 komentarzy

 1. Widocznie jakaś wyprz jest w Felicity, trzeba uderzyć.

 2. Debil jest debilem bez względu na pochodzenie!!!!!!!!

 3. Dac ludziom dobre drogi… żenada bo nawet nie potrafią ich używać, co widać za granicą na autostradach. Jak Ci ktoś blokuje lewy pas to albo PL albo I albo dziadek D jadący na wakacje…

 4. Zaraz będzie na alledrogo:
  Sprzedam opel vectra mały przebieg, nie bity… ?

 5. Co z tego że zrobili kawałek dobrej drogi jak co chwile wypadki bo Janusze nie umią jeździć swoimi bolidami,,, przykra sprawa ale zachował się gorzej jak dziecko,,, szkoda że nie zawrócił i jechać pod prąd też jest fajna sprawa…

 6. Jakim tępym idiotą trzeba być, żeby cofać na ekspresówce? Dokładnie w tym miejscu, rok temu mijałem gościa jadącego pod prąd! Mam nadzieję, że żaden podobnie myślący debil nie zabije mnie, mojej rodziny, albo kogokolwiek innego. Zabrać prawko dożywotnio!

 7. Powinni kierowcy zabrać prawo jazdy dożywotnio bez możliwości pionowego zdawania. Sprawa powinna się skończyć w sądzie i jakaś wysoka kara dla sprawcy, a dla kierowcy który uderzył w tego debila sprawca powinien wypłacać rentę poszkodowanemu osobiście położył bym się od szpitala i zaczął symulować żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy z tego barana. Kare już poniósł ale nie wystarczającą moim zdaniem musi być surowa żeby inny kierowca nie zrobił podobnie jak on.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku