Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówka przewróciła się w rowie. Trwa jej wyciąganie (zdjęcia)

Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na wyjeździe z Mełgwi w kierunku Trzeszkowic. Samochód ciężarowy wpadł tam do rowu i się przewrócił.

Do zdarzenia doszło we wtorek nad ranem w miejscowości Mełgiew w powiecie świdnickim. Na drodze powiatowej prowadzącej w kierunku Łęcznej ciężarówka wypadła z drogi i przewróciła się na bok.

Jak nas poinformowała asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają czynności związane z akcją wyciągania pojazdu z rowu.

Obecność kamer, o której informują nasi czytelnicy, związana jest z kolei z nagrywaniem programu „Pomoc drogowa 24h” na zlecenie stacji TVN Turbo. Tak jak w poprzednich seriach, przedstawione w nim zostaną akcje firm zajmujących się m.in. usuwaniem z dróg uszkodzonych bądź też rozbitych pojazdów. W naszym regionie operatorzy rejestrują pracę firmy Sztyrlic z Lublina.

Ciężarówka przewróciła się w rowie. Trwa jej wyciąganie (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Patryk)

4 komentarze

  1. Czyżby scenariusz?

  2. Najlepszy program w tvn. BRAWO ZA EKIPY!!!

  3. MPK kupuje wraki które inni chcą złomowac Ursus porażką i hańbą dla miasta dobrze że choć Sztyrlic jest wizytówką i reklamą Lublina jeszcze jak by umiał się zachować przynajmniej przed kamerą!!!!

Z kraju