Ciężarówka przejechała po leżącym na jezdni 17-latku. Młody mężczyzna zginął na miejscu

Dzisiaj rano doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 825. Nie żyje 17-latek potrącony przez pojazd ciężarowy.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 5 w powiecie opolskim. Na drodze wojewódzkiej nr 825 pomiędzy Piotrawinem a Starymi Kaliszanami samochód ciężarowy marki Daf najechał na leżącą na jezdni osobę. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

– Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze opolskiej drogówki kierujący ciężarowym dafem w ostatniej chwili zauważył leżącą na jezdni osobę i nie był w stanie uniknąć zderzenia. W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany zmarł na miejscu. Ofiarą okazał się 17-letni mieszkaniec gminy Łaziska – poinformował nas podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Jak ustaliliśmy młody mężczyzna wracał w nocy z imprezy. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

W południe właściciel ciężarówki wyjaśniał nam, że pojazd przejechał nad leżącym na jezdni nastolatkiem. Wstępne oględziny ciężarówki nie wykazały, aby nosiła ona ślady kontaktu z ofiarą. Może to wskazywać, na to, że 17-latek został wcześniej potrącony przez inny pojazd. W tej sprawie toczy się prokuratorskiej śledztwo.

2017-03-31 11:05:56
(fot. Policja Opole Lubelskie)

Zobacz również

38 komentarzy

 1. 500+ i wszystko jasne, jak tak dalej będzie rządził PIS to niedługo bezrobocie będzie 0% bo ludzie jak się nie zapiją to się wybiją.

 2. ten co zginął nie był z Kaliszan a z Kopaniny Kaliszańskiej a jak było to śledztwo wykaże już są słuchy że ciało zostało podrzucone a zabity był gdzie indziej. Podobno pili w Piotrawinie ale to tylko pomówienia. Śledztwo wyjaśni

 3. Tragedia bo zginął młody człowiek, ale jak trzeba byc nawalonym żeby zasnąć na jezdni?

 4. Sekcja zwłok wykaże obrażenia i +- godzinę zgonu i przyczynę – dziwne tylko, że znalazł się tam w sposób nikomu nie znany – ale to jest właśnie odwaga „dzisiejszych przyjaciół i ziomków”…

 5. Jakby jechał przepisów 50 to by zdążył ale barany na max speed po zabudowanym jeżdżą no chyba że usłyszą na radiu że suszarka to grzeczniutko

  • A Ty analfabeto to co inaczej?

  • Zobacz sobie na zdjęciu gdzie jest parawan a gdzie pojazd. Myślisz że gdyby jechał 90 (bo przy tylu ciezarowka przewaznie ma odciecie ) zatrzymałby się na takim odcinku? Wątpię. Moje słowa potwierdzi każdy kierowca. Ale wiadomo. Ty tam byles, Ty widziałeś, Ty wiesz najlepiej.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą