Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ciało unosiło się na powierzchni zbiornika w Zwierzyńcu. Mężczyzny nie udało się uratować

Wczoraj w zbiorniku wodnym w Zwierzyńcu doszło do utonięcia starszego mężczyzny. W całym kraju we wtorek utonęły trzy osoby, zaś od 1 kwietnia tego roku Komenda Główna Policji odnotowała już 271 utonięć.

Wczoraj zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że ze stawu Echo w Zwierzyńcu zostało wyciągnięte ciało mężczyzny. Mundurowi interweniujący na miejscu ustalili, że jest to 72-latek z Zamościa.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna przyjechał nad staw na wypoczynek. Świadkowie przekazali, że 72-latek spacerował po plaży, a także kąpał się. W pewnym momencie jedna z osób zauważyła unoszące się w wodzie ciało mężczyzny. Świadkowie natychmiast ruszyli na pomoc i powiadomili służby ratunkowe.

Niestety pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej życia 72-latka nie udało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Jako pierwszy o tym tragicznym zdarzenia poinformował portal zamosc.tv.

Wczoraj w całym kraju utonęły 3 osoby: w Radoszewicach, województwo łódzkie; Rząsawie, województwo łódzkie i Zwierzyńcu, województwo lubelskie. Od 1 kwietnia Komenda Główna Policji odnotowała już 271 utonięć.

4 komentarze

  1. Ciekawe czy byli ratownicy. Nie wiem jak było w Zwierzyncu, ale ja byłem wczoraj np. w Krasnobrodzie to boje pozdejmowane, a ratowników nie widziałem. A pogoda dobra, a bylo nie było do poniedziałku wakacje .Sezon powinien trwać do połowy września. Studenci (a oni głównie chyba są ratownikami) wracają na uczelnie dopiero w październiku. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  2. TAMTO KĄPIELISKO JEST CHYBA STRZEŻONE O KTÓREJ GODZINIE TO SIĘ WYDARZYŁO

  3. Jest niestety dalej od brzegu rów i jest głębiej nie umiesz pływać nie idź dalej

Dodaj komentarz

Z kraju