Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Chełm: Ukradł rynny z kościoła

Policjanci z Chełma zatrzymali złodzieja, który ukradł rynny z kościoła. 39-latek ukrył łupy pod schodami jednej z kamienic.

Chełmscy policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który ukradł z jednej ze świątyń w Chełmie rynny. Złodziej swój łup schował pod schodami kamienicy.

– Jak ustalili funkcjonariusze do kradzieży doszło w nocy z czwartku na piątek. 39-latek zdemontował część rynien, a następnie zabrał je i ukrył pod schodami w jednej z kamienic w centrum miasta. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę sześciuset złotych – informuje asp. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Mundurowi odzyskali skradzione mienie.

– Sprawca w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5 – dodaje asp. Ewa Czyż.

2016-06-04 10:39:18
(fot. Policja Chełm)

22 komentarze

 1. Nie można nazwać tego kradzieżą, on tylko zabrał coś czarnej mafii.

 2. Zabranie cokolwiek, komukolwiek nazywamy kradzieza.

 3. Gdyby były plastikowe nikt by nie kradł czy wasz Bóg potrzebuje miedzianych rynien ??

 4. BIADA TEMU BIEDNEMU CZLOWIEKOWI OJ BIADA gdyz w piekle diabel „rokitka”identyczna rynne wepchnie mu do zaDA

 5. „ciePLY” UWAZAJ Gdyz za taka opowiastke dostaniesz h.ja na gwiazdke

 6. widocznie book tak chciał.

 7. Niby takie bidne klechy , a potrzebują rynny z miedzi . Banda złodziei ,rzadko się zdarza żeby któryś uczciwie służył Bogu . Kiedyś był jeden taki na sto , a teraz jeden na tysiąc ! Po prostu bydło pod przykryciem sutanny ! ! !

  • Nic dodać nic ująć.To prawda co piszesz tylko niektórzy tej obłudy nie dostrzegają

 8. Jak wymrą mecherowe berety, to skończy się wasza kadencja , złodzieje pod przykrywką Boga ! Pijaki ! Za wszystko tylko kasa ! Nawet na Święta komunię wymagacie żeby sprzątać kible . Ciekawe od czego jest kościelny ? Weście się za siebie , bo w taki sposób dlugo nie pociągniecie !Wstyd! ( wyróżniam tu parafię w Niedrzwicy Dużej . )

 9. Tak jest w Niedrzwicy Dużej !

 10. Elvisa i Leon pozdrawiam w pełni się zgadzam, budują sobie pałace ciekawe za co będą je utrzymywać za 20 lat, będą stać puste jak na zachodzie i niszczeć.

  • Na zachodzie wkrótce będą zamieniane w meczety i będą ci śpiewać nad uchem Koran.

   • XYZ.Co ma p… do wiatraka.Czy do tego by sie bronic potrzebna jest religia.Moze ty wszystkie niepowodzenia tłumaczysz sobie w ten sposób ze bog tak chciał ale nie wszyscy tak maja.Wiekszosc wojen i ludobójstw bylo w imie boga czy to jednego czy drugiego.I gdzie ci bogowie skoro nie bronią swoich wiernych owieczek???? No gdzie.A Ciaśniutki ma 100% racji

Z kraju

Polityka i społeczeństwo