Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chełm: Pobił niepełnosprawnego, uszkodził mu auto i groził nożem. 61-latek został zatrzymany

W sobotę w Chełmie doszło do ataku na niepełnosprawnego mężczyznę. Napastnik pobił 43-latka, uszkodził mu auto oraz groził nożem.

Do zdarzenia doszło w sobotę około południa w Chełmie na osiedlu XXX-lecia. Policjanci otrzymali informację o awanturującym się mężczyźnie.

– Mundurowi ustalili, że 43-letni mieszkaniec Chełma wyjeżdżając spod klatki schodowej bloku, w którym mieszka, został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę. Napastnikowi nie podobało się jego jazda – informuje asp. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Kierujący autem tłumaczył, że jest inwalidą i ma problemy z poruszaniem się. Napastnik uderzył go w twarz a następnie uszkodził karoserię auta. Dodatkowo trzymając w ręku nóż groził mu.

O zdarzeniu policjantów powiadomiła partnerka mężczyzny, która w tym czasie znajdowała się z dzieckiem w pojeździe.

– Funkcjonariusze zaraz po zgłoszeniu, jeszcze na tym samym osiedlu, zatrzymali tego mężczyznę. To 61-letni chełmianin. Zabezpieczyli tez nóż, który miał przy sobie. W chwili zatrzymania był on nietrzeźwy – dodaje asp. Ewa Czyż.

61-latek usłyszał zarzuty. W poniedziałek zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

2016-05-02 12:18:05
(fot. ilustr. pixabay.com)

6 komentarzy

  1. Ja być skośnooka obca krajowca, ale znać mentalność tubylców i polska zwyczaja

    Dlatego ja, wożę se stosowny argumencik koło prawej nogi – niewielki, ale ostry tasaczek.
    Zawszeć to jakaś przewaga w dyskusji z durniem. 😆

  2. stary komuch jakiś, ormowiec pier*****ony

  3. Ot i cała patologia z Chełma. Nawet kaleka nie jest bezpieczny bo nie może się bronić. Ciekawe czy ten stary frajer podskoczyl by do 20 latka? Do pierdla na cele z pedałami go

  4. I to utwierdza mnie w przekonaniu, że od Chełma z daleka. Kiedy tu nie zaglądam, zawsze coś ” w chełmie to, tamto itd.”

  5. Ach ta dzisiejsza młodzież

Z kraju