690 680 960

Chełm: Papierosy bez polskich znaków akcyzy w volkswagenie

W sobotę około godziny 12:50 funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Posterunku w Chełmie podczas patrolu szlaku Chełm Miasto – Chełm zauważyli stojący samochód osobowy marki Volkswagen. Sokiści ujawnili w pojeździe papierosy bez polskich znaków akcyzy.

-Do zdarzenia doszło w sobotę o godzinie 12:50. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Posterunku w Chełmie podczas patrolu w rejonie nieczynnego przejazdu kolejowego zauważyli samochód marki Volkswagen Transporter. Pojazd był na ukraińskich tablicach rejestracyjnych – informuje Piotr Stefaniuk z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Lublinie.

-Po wylegitymowaniu kierującego pojazdem mężczyznę okazało się, że to 39-latek, obywatel Ukrainy. W czasie czynności służbowych funkcjonariusze ujawnili w samochodzie papierosy bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Na miejsce wezwano patrol policji z Komendy Miejskiej w Chełmie. Mężczyzna został przekazany policjantom wraz z pojazdem – dodaje Piotr Stefaniuk.

Po przeliczeniu kontrabandy ujawniono, że Igor G. posiadał papierosy o łącznej wartości rynkowej 4906 zł. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Chełmie.

2014-06-15 10:08:04
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…