690 680 960

Chełm: Matka pobiła 1,5 rocznego synka. Dziecko jest w ciężkim stanie

Rodzice 18 miesięcznego chłopca zostali zatrzymani przez policję, gdy ich dziecko trafiło po pobiciu do szpitala. Chłopczyk ma pękniętą śledzionę i uraz głowy.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w środę e jednym z mieszkań w śródmieściu Chełma. Około godziny czwartej nad ranem, pomiędzy małżeństwem 25-latków doszło do kłótni, która następnie przerodziła się w awanturę. Znajdująca się pod wpływem alkoholu kobieta, zaczęła się szarpać ze swoim mężem, który w tym czasie trzymał na rękach dziecko. Według relacji ojca, w pewnym momencie kobieta dwukrotnie z dużą siła uderzyła ich dziecko. Po wszystkim wyszła z domu.

Mężczyzna nie chcąc czekać aż kobieta wróci, zabrał chłopca do swojej matki. W południe powiadomił o zdarzeniu kuratora sądowego, która sprawuje nadzór nad rodziną. Kurator, która przyjechała na miejsce, gdy tylko zobaczyła w jakim stanie znajduje się chłopiec, od razu powiadomiła pogotowie ratunkowe. Dyspozytor zaś wezwał policję. Dziecko po wstępnych badaniach zostało śmigłowcem LPR przetransportowane do DSK w Lublinie.

Oboje rodzice, w związku z nadużywaniem alkoholu przez matkę, mają ograniczone prawa rodzicielskie. Posiadają również bogatą kartotekę w policyjnych bazach, byli notowani m.in. za kradzieże oraz przestępstwa narkotykowe. Wczoraj oboje trafili do policyjnego aresztu. Teraz o ich losie zdecyduje prokurator i sąd.

(fot. lublin112)
2015-06-06 12:20:42

23 komentarze

 1. ja pier*dolę, takie coś nazywa się matką… patologia

 2. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Lublinie k/Świdnika

  Tak w patologicznych rodzinach dba się o niechciane dzieci, które „Bóg dał”, a Państwo w porozumieniu z Kościołem zabroniło usunąć.
  Dalej popierajcie Ustawę antyaborcyjną, a częściej będziemy czytać o dzieciach wyrzucanych na śmietnik, „upuszczanych z rąk”, duszonych (z tej miłości chyba) i tak jak wyżej opisano bitych i zabijanych.

  • Życie doczesne jest niczym przy życiu wiecznym. Ciało jako element materialny zawsze podlega śmierci i rozkładowi. Przeciwnie – duch jako czynnik pochodzący od Boga jest nieśmiertelny. W związku z tym istnienie ludzkie, którego tożsamość (świadomość własnego 'ja’) znajduje się w czynniku duchowym człowieka, jest nieśmiertelne.Życie wieczne jako wynik aktu zbawczego Boga oznacza egzystencję istnienia ludzkiego po śmierci ciała w określonym miejscu zwanym rajem tzn. w bezpośrednim sąsiedztwie Boga, pod jego opieką, miłością i zaopatrzeniem.

   • Kasia, przechodziłaś jakieś podstawowe badania psychologiczne? Czy ty w XXI wieku, nie rozumiesz, że nie ma żadnych „wiecznych żyć”? Chyba, że w grach komputerowych…

    • Każda religia jest oparta na wierze w życie wieczne,chrześcijaństwo, judaizm, islam itp. a ateistów jest znikomy % więc nie bluźnij

    • Hm pani Kasia nie miała badań psychologicznych ona była bita za młodu i klepki się przestawiły bo nikt jej nie odebrał tylko żyła w koszmarze fizycznym badz filozoficznym.

    • Mickey666, skąd te wywody? Byłeś na kolanach u katechety lub włożył Ci język do ucha? Skąd ten sceptyzm? Nie podważjmy czyjejś wiary, z muzułmanina teś byś tak drwił? Chyba strach by Ci nie pozwolił.

  • Zaraz, pomyśl na spokojnie. Bo nie za bardzo rozumiem. To dziecko się urodziło nie dlatego, że Kościół im kazał, bo już z opisu wynika, że raczej do Kościoła im nie po drodze. Po drugie, państwo też im nie nakazywało urodzić. Urodzili bo chcieli, a to, że są patologią to kompletnie inna sprawa. Więc nie wycieraj sobie mordy takim tematem bo tak wygodnie ci się wszystko układa pod twoje ideologiczne frazesy, tylko zdobądź się na uczciwość. To nie wina prawa, że ktoś jest spaczony i nie wina Kościoła. Twój wybór, ich wybór, wybór każdego. A co do niekochanych dzieci, to sam będę uczciwy; urodziłem się w rodzinie rozbitej i patologicznej, dziś jestem szczęśliwy, robię to co lubię, pracuję, mam rodzinę i przeszłość zostawiłem daleko za sobą, bo moje życie w moich rękach. Nikt nie miał prawa pozbawiać mnie życia gdy byłem w łonie mojej matki, a do tego ją namawiano. Dziś jestem i żyję na swój koszt, ani razu żaden z takich troskliwych misiów jak ty nie podał mi ręki, co najwyżej życzył mi śmierci dla mojego dobra przed urodzeniem. To gówno nie troska … Pzdr

  • I to jest „zaje……ste” myslenie według ciebie dać możliwość aborcji wszystkim. Wtedy to dopiero patologia będzie się na każdym rogu rozmnażać a potem aborcja za nasze pieniądze. Ja bym patologii odebrała kasę z mopru to się za pracę wezmą bo teraz dostają wszystko od państwa to po co im pracować. A ja całe życie będę zapie….. I dostane wielkie g…o na starość.

  • Jaka profesja takie rozumienie tragedii. Oczywiście nie mówię o zawodzie, tylko o twojej ksywie. Ponad trzydzieści lat mieszkałem na Czwartku to mam wyrobione zdanie w stosunku do takich jak Ty. Nie wiem czy czaisz o co biega, jeśli tak to git, a jak nie to zmień okolicę na którą się powołujesz chociażby tylko w nicku.

 3. Dziecko do domu dziecka a matke do pierdla niech tam jej pokaza co to znaczy pobicie!!!!! na oddzial z facetami niech ją przeorają w co tylko sie da i jak gleboko sie da!!!!! AHHHHH AZ BRAK SLOW….

 4. czcij ojca swego i matkę swoją

 5. W Polsce zbyt długo trwa pozbywanie praw rodzicielskich i procedury adopcyjne, na czym oczywiście najbardziej cierpią dzieci.

 6. wykastrowac zeby wecej dzieci nieklepali ktore pozniej cierpia

 7. Wyrwać [] wraz z osprzętem żeby już więcej nie była matką

 8. Obywatel Piszczyk

  O patologi się nie pisze i nie rozmawia, patologie trzeba niszczyć w zarodku!!!!!!!!!!!!

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas