690 680 960

Chełm: Marihuana w domu 23-latka

Funkcjonariusze chełmskiej policji zatrzymali 23-letniego mężczyznę. Mundurowi znaleźli w wynajmowanym przez niego mieszkaniu marihuanę.

Kryminalni z Chełma zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Leśniowice.

Mundurowi podczas przeszukania stancji wynajmowanej w Chełmie przez mężczyznę, natrafili na narkotyki ukryte w łazience. Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że jest to marihuana.

Z zabezpieczonej ilości środków odurzających sporządzić można około 160 porcji dealerskich. Policjanci zabezpieczyli narkotyki.

Mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

2015-02-20 14:00:09
(fot. Policja Chełm)

6 komentarzy

 1. już czuje się bezpieczniej….

 2. właśnie w radio powiedzieli ze jedna minuta śmiechu daje tyle co 40 minut relaksu:)

 3. Łysy z Brazzers

  CO ZA TRZYMA TOWAR W DOMU JA I DOBRZE ZE GO ZŁAPALI JAK SIE JEST DEBILEM TO TAK JEST

 4. Marihuana w domu 23-latka, 18- latka, 15 – latka, w wózku niemowlaka – czas się przyzwyczaić, że to polska norma.
  Do kapusiostwa też.

 5. w Posce nie zalegalizuja marihuany bo policja nie miała by wyników jakos nie widze artykułów o zlapaniu zlodzieja huligana czy przestepcy podatkowego nie uczciwego przedsiebiorcy czy zlodzieja Wiplera cały czas tylko pisza o małolatach ze smiesznymi ilościami zioła

 6. Aaron Fleischmann

  @kenez, dokładnie 🙂 Z grubsza połowa przypadków z kronik kryminalnych policji nie powinna być żadnymi przestępstwami. Ale czym mogłaby pochwalić się policja, gdyby nie „przestępcy” jarający trawę, pędzący bimber czy szmuglujący zza wschodniej granicy fajki, by wyżywić rodzinę? Równie dobrze można by zrobić przestępstwo z przechodzenia przez ulicę na czerwonym świetle. Wtedy dopiero chłopaki mieliby wyniki! 😉

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas