Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie chciała podwieźć go do domu, wymyślił historię o wypadku

Wczoraj w miejscowości Burzec, w powiecie łukowskim, pewien 43-latek wymyślił historię o wypadku, bo nie chciało mu się iść na piechotę do domu. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za wprowadzenie w błąd policjantów.

Do zdarzenia doszło po godzinie 19 w miejscowości Burzec w powiecie łukowskim. 43-letni mieszkaniec gminy Wojcieszków nie chciał iść pieszo do domu więc chciały aby kierująca fiatem zawiozła go do rodziny. Kiedy ta odmówiła, mężczyzna odrzekł, że ją „załatwi” i w momencie uruchamiania silnika 43-latek położył się pod koła cofającego auta.

– Kierująca poczuła opór pojazdu i natychmiast zatrzymała się. Gdy wychodziła z auta pijany mężczyzna powiedział, że teraz to „już ją załatwi” i pieszo udał się do domu. Z domu o rzekomym wypadku powiadomił Policję. „Pokrzywdzony” mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń ciała, nie chciał pojechać na kontrolne badania lekarskie, nie chciał też poddać się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

43-latek odpowie przed sądem za fałszywą informację, wprowadzenie w błąd i wywołanie niepotrzebnych czynności Policji.

2015-12-01 10:06:44
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Ludzka głupota nie zna granic…co ten koleś ma w głowie…Kobieta miała dość „wybryków” po alkoholu i trzasnęła drzwiami – i dobrze zrobiła.
  Szkoda,że cofając nie najechała mu na pusty łeb a później do przodu bo opór poczuła.Ale w sumie w świetle naszego prawa to ona narobiłaby sobie samych problemów. A gnida dalej będzie truł siebie i innych.

 2. Bardziej Cichy jak ciemny

  Jeśli chodzi o „światło”naszego prawa to jest ono tak popaprane, że nawet (być może kiedyś święty) pan rezydent Duduś razem z jego PiS’owską czeredą nie da rady go na tyle poprawić, żeby policjant nie bał się zdzielić na odlew w mordę takiego fałszywca jak opisany wyżej.

  • dobrze że prezydent szogun, dudaczowa, rudy itp robili wszystko żeby to zmienić

  • to nawet nie jest artykuł o polityce a ty już musisz pluć na pis

   i jak tu was traktować poważnie pajace

 3. Do „Bardziej Cichy …”Właśnie nasze prawo jest chore,wyroki sądów niesprawiedliwe – tam odgrywa się tylko rola słów,ew.mowa adwokatów i obrona nawet winnej osoby.
  W PL skazują ludzi na kilka lat za posiadanie marihuany na własny użytek co jest śmieszne.Bo jak pamiętam za innego rządu, można było posiadać na własny użytek 2 gr. Pis się obsrał i to zmienił.Kraje EUROPY i USA są bardziej elastyczne i dojrzałe jeśli chodzi o legalizację konopii.Nie dość że szara strefa jest dużo mniejsza to i Państwo ma z tego korzyści.Oczywiście do wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem i głową…Wg mnie alkohol robi więcej złego …ale Państwo tego nie widzi a budżet rośnie.A teraz recydywiści,jeżdżący po pijaku po raz któryś,bez uprawnień mają takie same wyroki lub mniejsze niż Ci co popadli w kłopoty przez marihuanę.
  Ile osób codziennie łapanych jest po alkoholu w samym Lubelskim…kierowcy zazwyczaj nie są „wczorajsi”tylko wsiadają do pojazdów z promilem lub więcej i jadą…Takie osoby powinny być surowo karane,recydywa i przestępcy powinni to odczuć na swoich 4 literach,a póki co mają tp między nimi.

  • Wystarczy zwiększyć kontrolę kierowców pod kątem zawartości narkotyków a statystyki z pijakami się wyrównają. Póki co testy są drogie to i ilość kontroli znikoma a kary wysokie. Zagrożenie ze strony debili będących pod wpływem, w obu przypadkach, jest takie samo. Na alkohol państwo ma monopol to i kary niezbyt wysokie.

Z kraju