690 680 960

Chciał zaimponować dziewczynie? Wszedł na słup kolejowy, został porażony prądem

Lekarze walczą o życie młodego mężczyzny, który został porażony prądem z trakcji kolejowej. Spadł z wysokości ok. 6 metrów.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w Lublinie. O północy w rejonie ul. Wrońskiej miał spaść ze słupa mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, 19-letni mieszkaniec Bełżyc wraz ze znajomą wybrał się na spacer. Tuż przy przejściu przez tory na wysokości ul. Szklanej, podszedł do słupa i zaczął się na niego wdrapywać.

Jak wyjaśniali świadkowie, po chwili widać było jasny błysk, a następnie krzyk. Jak się okazało, 19-latek został porażony prądem i po chwili spadł z wysokości ok. 6 metrów uderzając głową o szynę.

Nieprzytomny, w ciężkim stanie, z poważnym urazem czaszki, został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

41

42

43

44

(fot. lublin112)
2017-08-19 08:00:28

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:

51 komentarzy

 1. Niby głupi ma szczęście, ale widać od każdej zasady są wyjątki. Że głową trafił jeszcze w szynę to dobrze nie wróży.

 2. Moi drodzy. Znam rodzinę. Bez zarzutu. Chłopak po maturze, miał rozpocząć studia w Londynie. 3 języki biegle. Ułożony i elokwentny. Co mu do głowy strzeliło trudno powiedzieć. Przestańcie się wyżywać na forum tylko proście Boga aby Waszym dzieciom i Waszym rodzinom nigdy się nic podobnego nie przytrafiło. Ogromnie współczuję. Rozum czasami daje bodźce których nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Niech walczy . Jeśli uważacie że Wasze żałosne komentarze są na miejscu to puknijcie się w głowę.

 3. Poza tym przypomnijcie sobie przede wszystkim Wasze głupoty które zrobiliście w swoim życiu i na szczęście nie zakończyły się tak tragicznie. Trochę pokory.
  na koniec. Jak coś piszecie na forum to używajcie polszczyzny i ortografii. Jak to wszytko czytam to mam wrażenie że niektórzy z Was nie powinni dostać cenzurki do następnej klasy nie mówiąc o wejściu w dojrzałe życie.
  Zanim coś napiszecie, zastanówcie się czy Wiecie co chcecie osiągnąć tym wpisem a nie tylko puste stukanie w klawiaturę.

 4. każdy z nas kiedyś był młody i popełniał błędy. Współczuje rodzicom oby wyszedł z tego cały pozostaje tylko modlić się a ci co wypisują takie głupoty sami powinni pomyśleć nad swoim zachowaniem a nie darmo stukają w klawiature

 5. Współczuję rodzinie, bo takie sytuacje zawsze najbardziej dotykają najbliższych… Oby chłopiec wyszedł z tego.

 6. Chłopiec jest naprawdę w krytycznym stanie. Ze względu na niego oraz na członków rodziny proszę naprawdę o niekomentowanie tego w obrazilywy i wulgarny sposób. Każdy z nas miał w młodości rożne pomysły i tylko duże szczęście nas chroniło od tragedii. Lepiej przemilczeć niz słowami krzywdzić kogos.

 7. Chłodząca inteligencja! Ja myślę że dziewczyna mu kazała bo inaczej byłby koniec. Szkoda chłopa! Takich ludzi coraz mniej.

 8. Ja wierzę, że on z tego wyjdzie, trzeba wierzyć i mieć nadzieję – Jezu Ty się tym zajmij. Modlitwa działa cuda, a w szczególności polecam nowennę pompejańską i zawierzenie wszystkiego woli Pana.

 9. niestety zmarł

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin