Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał uniknąć zderzenia z zającem, wpadł motocyklem do rowu. Nie posiadał uprawnień do kierowania

W minioną sobotę doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 23 w miejscowości Rakowiska w powiecie bialskim.

Policjanci ustalili wstępnie, że 20-latek kierujący motocyklem marki Honda, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi i wpadł do przydrożnego rowu.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował mężczyznę z obrażeniami ciała do szpitala.

Jak ustalili mundurowi do zdarzenia doszło, gdy mężczyzna chciał uniknąć zderzenia z zającem. W chwili zdarzenia 20-latek był trzeźwy. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

2018-06-11 17:24:01
(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

  1. dostanie zakaz przed prawem jazdy

  2. Biedny zając, dobrze że mu się nic nie stało przez Janusza na pyrkocie!

  3. Zająca– przytomniaczek nie ten co widział antylopę.

  4. Anioł Cieć Dyżurny

    Dzięki Bogu (i zającowi), bo jakby tak, nie daj Boże, to niech Pan Bóg broni!!!

  5. kierujący pojazdem, w tym przypadku motocyklem, który nie posiada uprawnień do kierowania nie jest motocyklistą!!! Zwróćcie uwagę, że większość tych baranów bez uprawnień jeździ na „plastikach” Bardzo rzadko idioci bez „kwitów” dosiadają turystyka, cruiser-a czy choćby naked-a. Musi być „plastik” klejony i prostowany ze sto razy z wydechem zrobionym z rury kanalizacyjnej no i oczywiście ci idioci ubrani są w krótkie gacie, adidaski, podkoszulkę i w kasku za 3 dychy z allegro, który przy upadku na trawę pęka jak skorupka jajka.

    • Jak to jest ze policja nie daje sobie z nimi rady albo olewa temat , a oni czują się ponad prawem i robią jatkę rykiem w nocy uniemożliwiając odpoczynek nocny całemu miastu

Z kraju