Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał uniknąć zderzenia z sarną, wjechał kią w drzewo. Pięć osób trafiło do szpitala

W poniedziałek wieczorem na terenie powiatu włodawskiego doszło do groźnego wypadku. Kierowca widząc dzikie zwierzę na jezdni, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do szpitala trafiło pięć osób.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 22 na drodze wojewódzkiej nr 812, na trasie Kaplonosy – Mosty. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że 20-latek kierujący pojazdem marki Kia Sorento chcąc uniknąć zderzenia z sarną na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały do szpitala pięć osób. Trzy osoby po wstępnych badaniach mogły wrócić do domu. W szpitalu z poważnymi obrażeniami pozostali 23-latek i 17-latka – mieszkańcy gminy Wisznice. Badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów wykazało, że kierujący był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Włodawa)

5 komentarzy

  1. Tyle zwierzyny że max 70 mozna nocą jechać.

  2. Z tymi dzikimi zwierzętami w lesie (bo droga wiedzie przez las) jest tak samo jak z tłumaczeniem się kierowcy który wpadł do rzeki i tłumaczy się, że w rzece jest woda i to przez wodę wpadł do wody i jest mokry.

  3. A sarna uciekła czy oberwała?

  4. W ogóle ktoś tę sarnę widział?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo