Chciał uniknąć zderzenia z sarną, wjechał kią w drzewo. Pięć osób trafiło do szpitala

W poniedziałek wieczorem na terenie powiatu włodawskiego doszło do groźnego wypadku. Kierowca widząc dzikie zwierzę na jezdni, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do szpitala trafiło pięć osób.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 22 na drodze wojewódzkiej nr 812, na trasie Kaplonosy – Mosty. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że 20-latek kierujący pojazdem marki Kia Sorento chcąc uniknąć zderzenia z sarną na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały do szpitala pięć osób. Trzy osoby po wstępnych badaniach mogły wrócić do domu. W szpitalu z poważnymi obrażeniami pozostali 23-latek i 17-latka – mieszkańcy gminy Wisznice. Badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów wykazało, że kierujący był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Włodawa)

5 komentarzy

  1. Tyle zwierzyny że max 70 mozna nocą jechać.

  2. Z tymi dzikimi zwierzętami w lesie (bo droga wiedzie przez las) jest tak samo jak z tłumaczeniem się kierowcy który wpadł do rzeki i tłumaczy się, że w rzece jest woda i to przez wodę wpadł do wody i jest mokry.

  3. A sarna uciekła czy oberwała?

  4. W ogóle ktoś tę sarnę widział?

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie