Chcesz zostać Dyrektorem w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce? Walcz o posadę

Czy ktoś z Was marzył o tym, aby zostać dyrektorem muzeum, wydawać polecenia i zarządzać ludźmi? Teraz można spełnić te marzenia, ponieważ Muzeum Zamoyskich w Kozłówce ma propozycję dyrektorskiej posady.

Muzeum Zamoyskich w Kozłówce to jedyne na Lubelszczyźnie muzeum – rezydencja. Mieści się w XVIII-wiecznym zespole pałacowo-parkowym, należącym do rodzin Bielińskich i Zamoyskich. Jest to najlepiej zachowana rezydencja magnacka w Polsce i jedna z nielicznych w Europie z tak autentycznym, niemal kompletnym wyposażeniem.

Placówka muzealna ma propozycję objęcia posady Dyrektora i zarządzania muzeum przez jedną dobę. Wszystko w ramach 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Kliknij w obrazek aby przenieść się w wirtualną wycieczkę po muzeum !

 

– Włączając się w 25. Finał WOŚP proponujemy niespotykaną do tej pory okazję – oddajemy Ci do dyspozycji Muzeum, którym pokierujesz przez 1 całą dobę. W tym czasie będziesz reprezentował Muzeum na spotkaniach, zrobisz odprawę kierownictwa, skontrolujesz stopień zaawansowania prac porządkowych na ekspozycji i wydasz polecenia, które będą miały znaczący wpływ na ich przebieg – informuje Adam Kościańczuk specjalista ds. promocji i edukacji Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Jeżeli uda się komuś wygrać aukcję znajdującą się pod tym linkiem, wtedy w dogodnym terminie obejmie posadę Dyrektora Muzeum na jeden dzień.

Pieniądze z licytacji zostaną przekazane, w ramach 25. Finału WOŚP, na sprzęt dla oddziałów ogólnopediatrycznych i godną opiekę medyczną seniorów.

2016-12-15 18:18:20
(fot. MK, lublin112.pl)

Zobacz również

8 komentarzy

  1. Niestety ale nie kazdy ma plecy zeby zostac dyrektorem muzeum tak jak w Lublinie baba zostala dyrektorem na Zamku a wiadomo bylo kto wygra w tym pseudo konkursie a kto to zalatwil to wszyscy wiedza.

  2. kliknij w link, chodzi o dofinansowanie fundacji jurka

  3. PiSuary będą miały pole do popisu żeby wsadzić tam jakiegoś swojego nieudacznika 😉

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021