Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Charytatywne przejazdy w centrum Lublina. Wybierz szybkie auto i ruszaj na ulice miasta (zdjęcia)

W niedzielę do godziny 18.00 w Lublinie odbywa się kolejna edycja wydarzenia charytatywnego polegającego na możliwości przejechania się sportowymi autami. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnych karetek.

Dzisiaj w centrum Lublina odbywa się kolejna edycja przejazdów charytatywnych. Wydarzenie polega na przejazdach sportowymi autami w zamian za datek na rzecz Fundacji Fun and Drive. Do dyspozycji zainteresowanych są róże auta, m.in. marki Ferrari i McLaren.

Przejazdy odbywają się po stałych trasach w Lublinie, przy czym miejscem wyjazdu i powrotu jest plac przed Galerią Centrum. Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał możliwość przejechania się na miejscu pasażera po wrzuceniu datku do puszki. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnych karetek dla noworodków i wcześniaków.

Podobne akcje organizowane są w wielu miastach całego kraju. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Dlatego też akcja jest nadal kontynuowana. W niedzielę macie czas do godziny 18.00 na skorzystanie z takich przejazdów.

Autor: redakcja

48 komentarzy

  1. swoją drogą – chętnie zobaczę gdzie jeździsz za 200, 300 czy 400 zł po torze za kierownicą lambo. Gościu, może wejdziesz najpierw na stronę i sobie zobaczysz ceny. Zapłacisz 700 zł za 1 okrążenie na torze, które zajmie ci 4 minuty, dojazd na tor i spowrotem wyniesie cie 400 zł + kilka godzin twojego czasu. Już masz ponad 1000 zł, a w dodatku nic z tego nie zapamietasz bo bedziesz przerażony – właśnie tak merytoryczne są twoje wypowiedzi, zero analizy i zero IQ

Dodaj komentarz