Byliśmy na planie serialu „M jak Miłość”

W nałęczowskim uzdrowisku przez trzy dni pracowała ekipa kręcącą zdjęcia do nowych odcinków serialu „M jak Miłość”. W czwartek mieliśmy możliwość podglądania ich pracy.

Ekipa serialu „M jak Miłość” przyjechała do Nałęczowa we wtorek i w plan zdjęciowy zamieniła park zdrojowy, hotel i restaurację „Termy Pałacowe”, jeden z zakładów leczniczych uzdrowiska a także Szpital Kardiologiczny. Wraz z ekipą do Nałęczowa zawitali aktorzy grający jedne z głównych ról w tym popularnym serialu, czyli m.in. Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara Mostowiak, Dominika Ostałowska grająca Martę Wojciechowską, Krystian Wieczorek w serialu jako Andrzej Budzyński a także Włodzimierz Matuszak serialowy ksiądz z innego z seriali, jednak tym razem grający zamożnego kuracjusza.

Zarówno ekipa jak i aktorzy nie chcą zdradzać scenariusza, wiadomo tylko że seniorce rodu Mostowiaków lekarze zalecili odpoczynek z powodu przemęczenia. Zostawia więc rodzinę i przyjeżdża do uzdrowiska w Nałęczowie. Tutaj spotyka pewnego zamożnego mężczyznę… i na tym dalsza opowieść się ucina. Odcinki które są właśnie kręcone mają być emitowane na przełomie września i października poinformowali nas członkowie ekipy.

Zarówno wizyta członków ekipy telewizyjnej jak i znanych aktorów wzbudziła niemałe zainteresowanie zarówno wśród kuracjuszy jak i mieszkańców Nałęczowa. Niektórzy bardzo długo oczekiwali na możliwość zbliżenia się do plany zdjęciowego oraz zdobycia upragnionego zdjęcia czy też autografu. Kilkoro z nich miało możliwość wystąpienia w serialu roli statysty.

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika