Bychawa: Weź udział w turnieju piłki halowej. Celem jest pomoc dzieciom

Już po raz drugi w Bychawie odbędzie się turniej piłki halowej organizowany w w celu przedświątecznej pomocy dla potrzebujących rodzin z dziećmi. Aby wziąć udział w piłkarskich zmaganiach, każda z drużyn w ramach wpisowego ma przygotować paczkę żywnościową.

Bychawskie Centrum Kultury, wzorem ubiegłego roku, organizuje turniej dzikich drużyn w piłkę halową. Warunkiem udziału w turnieju jest zakup artykułów żywnościowych długoterminowych w kwocie 100 złotych od drużyny. Wszystkie zebrane w ten sposób dary, zostaną jeszcze przed świętami dostarczone do najbardziej potrzebujących rodzin.

– Jest to druga edycja tych zawodów. Poprzednia cieszyła się ogromną popularnością, która przewyższyła nasze oczekiwania. W turnieju wzięło udział 20 drużyn z rożnych miast województwa lubelskiego, przez co musieliśmy rozłożyć zmagania piłkarzy na dwa dni. W tamtym roku po ciężkim boju wygrała drużyna „Argentyna” z Bychawy – wyjaśniają organizatorzy.

Dzięki tej inicjatywie w ubiegłym roku zebrano bardzo dużą ilość produktów żywnościowych. Podczas nadchodzącej imprezy, organizatorzy liczą na pobicie tego rekordu. Tym samym pomoc otrzyma więcej potrzebujących.

Tegoroczny turniej piłki halowej odbędzie się 17 grudnia 2016r o godz 9:00 w Zespole Szkół im. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. Zapisy przyjmowane są do 15 grudnia 2016 r. bezpośrednio u organizatora w Bychawskim Centrum Kultury, bądź pod nr. telefonu 81 566 01 24.

(fot. nadesłane)
2016-12-08 19:38:10

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7765zł 0.51%
  • GBP 5.2367zł -0.06%
  • EUR 4.5345zł 0.25%
  • CHF 4.112zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”