Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Burza nad Lublinem opóźniła lądowanie samolotu z Londynu

Niekorzystne warunki atmosferyczne nad Lublinem sprawiły, że lot z Londynu trwał dłużej o ponad godzinę. Samolot Wizz Air pojawił się na lotnisku w Świdniku po godzinie 23.

Burza, która pojawiła się w poniedziałek wieczorem nad Lublinem sprawiła, że samolot lecący z Luton do Portu Lotniczego Lublin miał ponad godzinę opóźnienia.

Maszyna przez kilkadziesiąt minut krążyła w rejonie Radomia, do momentu poprawy warunków atmosferycznych nad Portem Lotniczym Lublin. W chwili obecnej samolot Wizz Air podchodzi do lądowania i kilka minut po godzinie 23 powinien pojawić się na płycie lubelskiego lotniska.

Samolot powinien wylądować o 21:45, a prognostycznie spodziewany był w Lublinie około 22:52.

(fot. flightradar24.com)

10 komentarzy

 1. Normalna sprawa, a tutaj sensacja jakby się co najmniej miał rozbić…. Lublin jednak nie pozbędzie się swojej łatki grajdołu dopóki będą robione takie „sensacyjne” newsy

  • Może to nie interesuje szanownego Czytelnika, ale interesuje innych, m.in. tych, którzy czekali na bliskich na lotnisku i tych, którzy pisali do nas, że jest taki problem. Nie ma tutaj nic sensacyjnego, prosta, krótka wiadomość. Szkoda, że niektórzy nie widzą więcej niż czubek własnego nosa i tak prosto przychodzi im ocenianie.

   • Uroki internetu, droga redakcjo 🙂 Proszę się nie przejmować.

   • Bardzo trafny i merytoryczny komentarz redakcji. Ja nie raz jak coś mi nie gra to pierwsze co wchodzę na lublin112, czy jakiegoś wypadku nie było itp. sensacja to nie jest ale dla niektórych informacja może być użyteczna.

 2. Pk to nikt inny jak gbur,zamiast zajmować się swoim życiem, to siedzi przed kompem i wymyśla, poszedł by lepiej do lasu zwierzynę podzieiać.

 3. Ale nowina, tak się chłopaki zdziwiły że aż szampana otworzylismy…

 4. Czy już wylądował czy nadal krąży ?

 5. Przygoda przygoda każdej chwili szkoda

  W Radomiu podobno już otwierali szampany i grała orkiestra na cześć pierwszego samolotu a tu zonk??

 6. Zadna rewelka tylko poprostu normalna rzecz jakich wiele Na lotniskach czy to cywilnych czy wojskowych wyskakuje burza I robi sie w powietrzu balagan

 7. Jerzy Gondol Znadwisły

  A co byś powiedział jakby na twoim prywatnym lotnisku (Alaska), które ma 1200 m żwirowego pasa startowego, nagle i z nienacka w odstępie 3 minut ladowały dwa SU-57 ?
  Po 5 dalszych minutach dołączyły do nich 2 Apache z 12 marines w pełnym uzbrojeniu. SU siedzą u mnie do dziś, dobrze, że Apache ruskich pilotów zabrały.