Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Brzeźnica: Cysterna zjechała z drogi i przewróciła się

W sobotę na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Brzeźnica cysterna zjechała z drogi i przewróciła się. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Brzeźnica w powiecie kozienickim, pomiędzy Dęblinem a Kozienicami. Kierujący ciężarową scanią z powiatu chełmskiego, jadąc w kierunku Dęblina, zauważył zatrzymujące się auta osobowe, aby się z nimi nie zderzyć podjął decyzję o zjechaniu z drogi na pobocze. Tam ciężarówka przewróciła się na bok.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Przez kilka godzin w rejonie wypadku auta poruszały się wahadłowo. Ładunek z przewróconej cysterny przepompowano we wtorek do drugiego pojazdu i postawiono ciężarówkę na koła.

2016-04-05 20:58:48
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. kierowca tira takie bajki to sprzedawaj policji.spales jadac dobrze ze w tej chwili nikogo nie zabiles zabrac lejce na rok i niech sie wyspi jadac w droge

 2. KTO TAKIEMU DAŁ UPRAWNIENIA NA PRZEWÓZ MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH – DEBIL GRZAŁ ILE FABRYKA DAŁA MYŚLAŁ, ŻE ZESTAW ZATRZYMA SIĘ NA 10 METRACH

  • Ta ciężarówka wyłożyła się w sobotę… jechaliśmy tamtędy i w SOBOTĘ policja robiła wokół niej pomiary….

   Trochę spóźnione info….

 3. Zmęczyła się, to się położyła

 4. To jest cemento naczepa nie cysterka redakcjo

 5. to nie cysterna tylko cementonaczepa…ew silos jak już ;/

 6. JAKIE MATERIAŁY NIEBEZPIECZNE W TYM POJEŹDZIE!!!ZASTANÓW SIĘ 123!!!!!!! TO JEST BECZKA NA MATERIAŁY SYPKIE TYPU:CEMENT,POPIÓŁpl ITP!!!

 7. Dziś mamy środę a skład dalej leżał o godz. 15 i dopiero go przepompowywali.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo