Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Borów: Ford uderzył w drzewo i przepust. Interweniował śmigłowiec LPR

Wczoraj w miejscowości Borów auto osobowe uderzyło w drzewo i przepust. Kierowca z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 10 w miejscowości Borów w gminie Gorzków w powiecie krasnostawskim. Kierujący pojazdem marki Ford 64-latek, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze. Następnie auto uderzyło w znak drogowy, drzewo oraz przepust.

– W wyniku uderzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Lublinie – informuje podkom. Piotr Wasilewski z krasnostawskiej Policji.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2017-03-01 10:29:53
(fot. Policja Krasnystaw)

14 komentarzy

 1. A ten rekord prędkości to pobił przynajmniej?

 2. ładnie musiał cisnąć jak po uderzeniu w przepust wrócił na droge

 3. Jasny gwint!!!

  „…uderzyło w znak drogowy, drzewo oraz przepust” !!!
  Zdecydowanie za wolno jechał – albo znak ustawiony na zbyt słabej rurce, drzewo za cienkie i dopiero przepust dał radę zatrzymać pasjonata.

 4. Borów leży kilkanaście kilometrów od Siennicy Różanej. Przypadek?

 5. Łukasz Dynarski

  zasłabł chłopina za kółkiem i gaz w podłoge, mówił ze drogi nie pamieta od 2 kilometrów, nic poważnego sie nie stao nawet nie złamał żadnej kości

  • Grabarz samotnie wychowujący dzieci

   Z racji wykonywanego zawodu, prawdę mówiąc żałuję, że nic poważnego się nie stało.
   Poczekam na innych „zasłabniętych”.

  • Jeżeli chłopina takiego słabego zdrowia – to PJ nie powinien posiadać. Bo zrobi sobie, albo komuś krzywdę.

 6. no no dobra fura w porównaniu z BMW PISu, po konfrontacji s Seicento ciekawe jak tam czarne skrzynki jak znam ,życie nie uda się odczytać lub zaginą materiały ,albo jak beda niewygodne zostaną utajnione obłuda jak za PO do tego TVPis masakra ,ale czasy

 7. Iras a co ma piernik do wiatraka stało się i tyle dobrze że chłopina przeżył, jeszcze jedno sam jesteś przypadek.

 8. Niesprawne auto, oraz mózg kierowcy robią swoje….

 9. AUTO SPRAWNE (WSZELKIE NAPRAWY ROBIONE NA BIEŻĄCO), REKORDU PRĘDKOŚCI NIE POBIJAŁ – NAWET NIE MIAŁ ZAMIARU, ZBYT CENNE MA PJ Z PRAWIE WSZYSTKIMI KATEGORIAMI. A ZASŁABNĄĆ W OBECNYCH CZASACH MOŻE NAWET 10 LETNIE DZIECKO I ZAWODOWY KIEROWCA I KAŻDY Z NAS. CIŚNIENIE, SERCE, WYLEW – NIGDY NIE WIESZ CO CIĘ CZEKA. WIĘC ZANIM OCENISZ PRZEMYŚL TO DWA RAZY.

Z kraju