Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Bolt przeszkolił kilkuset przedstawicieli policji ze swoich procedur bezpieczeństwa

Przedstawicielki Bolt przeszkoliły kilkuset funkcjonariuszy policji z całej Polski. Szkolenie zostało zorganizowane przez wydział dw. z Handlem Ludźmi Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji.

W ubiegłym tygodniu odbyło się szkolenie współorganizowane przez Bolt i wydział dw. z Handlem Ludźmi Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji. Spotkanie przeprowadzone dla kilkuset funkcjonariuszy policji z całej Polski, miało na celu przekazać uczestnikom wiedzę na temat wdrożonych przez Bolt rozwiązań, a także informacje, które pomogą usprawnić współpracę firmy z policją.

– Wszelkie działania mające na celu bezpieczeństwo przejazdów są bardzo ważne i dlatego aktywnie podejmujemy coraz to nowe kroki w tym zakresie. Skuteczna współpraca z policją jest dla nas kluczowa, ponieważ pozwala usprawniać działania na rzecz bezpieczeństwa przejazdów, a odbyte szkolenie to dopiero pierwsze z serii spotkań, współorganizowanych przez wydział dw. z Handlem Ludźmi Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji – mówi Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce.

Podczas ubiegłotygodniowego szkolenia omówione zostały podjęte dotąd przez Bolt działania w zakresie podnoszenia bezpieczeństwa w przejazdach a także, procedur dot. kierowców jak i pasażerów. Szkolenie było pierwszym z serii.

Bolt ma 100 milionów klientek i klientów w 45 krajach w Europie i Afryce. Celem firmy jest przyspieszyć rezygnację z prywatnych aut na rzecz współdzielonej mobilności, oferując lepsze rozwiązania dla różnych potrzeb, w tym przewozy, car-sharing i wypożyczalnię hulajnóg oraz dostawę jedzenia i artykułów spożywczych.

(fot. lublin112.pl)

25 komentarzy

 1. Najpierw stwórz problem a potem zorganizuj rozwiązanie. To wszystko jakiś żart.

 2. --------------------

  my komuniści my demokraci wiem co dla was najlepsze !
  mamy prawo które „dla was tworzymy” mamy trybunały, sądy, przepisy które uchwalamy
  przestawiamy czas na zimowy abyś się bardziej wyspał o godzinę dłużej
  abyś włączał światło, TV, ogrzewanie o godzinę wcześniej
  bo my dbamy o planetę i o kieszeń twoją – abyś nie odłożył za dużo

 3. Hahaha! Przecież te milicjanty, na darmową popijawę tylko poszli!

 4. To kpina jakaś, od lat problem molestowań i gwałtów pasażerek, podejmowany nawet przez wszystkie media i dopiero teraz oni szkolenia robią? Ile kobiet zgłaszało molestowanie i nic nie zrobili?

 5. to mi zakrawa na korupcję

 6. Pierwsze niech przeszkolą kierowców bolta i ubera z przepisów ruchu drogowego .

 7. To się nie dziwię że Bolciaże robią co chcą, jeżdżą jak chcą a Policji się nie boją.

 8. Ze skrótu opisanego na temat tego szkolenia można wnioskować dwojako . Czyżby Bolt szkolił policję w jaki sposób tolerancji i wyrozumiałości podchodzić do kierowców Bolta którzy jeżdżą jak im pasuje łamiąc wszelkie zasady ruchu drogowego .

 9. To zależy tylko od tego w co każdy wierzy i czy myśli samodzielnie. W twoim przypadku pierwszy temat mnie nie interesuje bo każdy ma prawo wierzyć w co chce, natomiast druga sprawa, no cóż, widzę polaka janusza napędzanego paskami w tvp.

Z kraju