Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Bmw zderzyło się z mercedesem i potrąciło kobietę. Wszystko w trakcie wyprzedzania

Wczoraj po południu w powiecie biłgorajskim doszło do poważnego w skutkach wypadku. Potrącona kobieta walczy o życie.

Do wypadku doszło w środę około godziny 14 w Korczowie w powiecie biłgorajskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: bmw oraz mercedes. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze biłgorajskiej komendy, kierujący bmw 20-letni mieszkaniec gminy Księżpol, podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim mercedesa. W tym czasie kierująca mercedesem kobieta rozpoczęła manewr skrętu w lewo, w drogę prowadzącą na posesję.

Doszło do zderzenia obu pojazdów. W wyniku zderzenia bmw wypadło z drogi i po przejechaniu kilkunastu metrów, potrąciło stojącą na wjeździe do jednej z posesji kobietę. Poszkodowana 67-latka została przetransportowana do szpitala.

Jak informują lekarze, jej stan jest ciężki. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Trwa teraz ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

2017-02-16 11:54:54
(fot. Policja Biłgoraj)

37 komentarzy

 1. To młody ma pozamiatane prokurator dobierze mu się do czterech liter.

  • A takie z niego dobre dziecko było, nie raz przecie wyprzedzał we wsi, a uśmiechał sie do każdego wyprzedzanego, aż tu nagle diabli kobitę nadali

  • Patrz w lusterka 10 razy . BMW wyprzedza wszędzie !

   • Tak przeglądam regularnie informacje na tym portalu i zastanawiam się czy był w naszym regionie jakikolwiek dzień bez wypadku/kolizji/pijaka, albo pirata drogowego z bmw?

 2. A co tu ustalać? Jak w tym miejscu wolno było wyprzedzać to wina kierującej Mercedesem. Jak nie, to chłopaka z BMW.

 3. Jesli nie miala wlaczonego kierunku zanim zaczal wyprzedzac to wina ewidentnie po jej stronie

  • Nawet jeśli nie miała to gość w BMW wyprzedzał:

   – na podwójnej linii ciągłej
   – za znakiem zakaz wyprzedzania
   – przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia

  • Tam jest zakaz wyprzedzania i 50-ka. Niestety często widzę jak na tym odcinku niektórzy jadą więcej. Ostatni głośny przypadek http://www.bilgorajska.pl/t13413 a z drugiej strony Biłgoraja (kierunek Lublin) w lesie obowiązuje 60km/godz i tam też nikt prawie tak nie jedzie. Chociaż tam ten znak jest bez sensu.

  • Kierunek do niczego nie uprawnia, stanowi tylko sygnał ZAMIARU wykonania manewru.
   Jak będziesz z jezdni do zagrody skręcał w lewo, to wbij sobie do głowy, że jeżeli można w tamtym miejscu wyprzedzać, to dwa razy sprawdzasz lusterka… raz gdy włączasz kierunek, drugi raz dla pewności, przed tym jak zaczniesz manewr.
   A – jeszcze jedno – kierunek ma sygnalizować ZAMIAR a nie faktycznie wykonywany manewr… włączamy go wcześniej, a nie jednocześnie z obróceniem kierownicą dopiero.

 4. 20-letni właściciel w 20-letnim BMW, w głowie wiórki

 5. to podobnie jak podczas wypadku z Panią Premier, tylko to kobieta jechała mercedesem, a nie cienkasem, a chłopaczyna w bmw nie jechał pojazdem uprzywilejowanym

 6. Wiadomo BMW. Najgorsi kierowcy na swiecie.

  • Kierowca, nie zgodzę się z Tobą. Kierowcy są różni, a wina za taką opinię jest po stronie młodych kierowców, którzy wierzą w gaz i hamulec. Niestety fizyki nie oszukasz. Był okres kiedy podobał mi się jeden model BMW. Nie kupiłem głównie przez opinię o kierowcach tej marki… Młody, czasami w dresach… Ciężko znaleźć pozytywne cechy. Mam 3 znajomych kierowców BMW (w tym dwie kobiety) i wszyscy nie wpisują się w standardowy wizerunek kierowcy BMW, ale to może dlatego że są w wieku 35-65.

   • Tak to jest taki typ ludzi którzy mają specyficzny sposób myslenia, kultury tzn raczej jej braku , buty . Dla mnie to sorry ale ograniczeni ludzie. i prymitywni w sposobie myslenia. Oczywiście są wyjątki

 7. szkoda buni . kto bedzie sie tera ze mna scigal ze swiatel 🙁

 8. następny co jeździ szybko, ale bezpiecznie? to tak jak palacz, pali, ale się nie zaciąga, albo pijak, piję, ale się nie upijam

  • Zgadzam się z Tobą awerty. Wielu chwali się w ile osiągają 100 a nikt ile potrzebują na zmianę szybkości ze 100 to 0.

   • Bo długość rozpędu zależy od silnika, a droga hamowania zależy od tego, czy trafi w drzewo czy nie.

 9. Aaron Fleischman

  BMW – Bryka Mordercy-Wariata.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo