Bmw zderzyło się z ciężarówką. Dwie osoby ciężko ranne AKTUALIZACJA

Kolejny groźny wypadek na naszych drogach. W Janowie Lubelskim zderzyły się dwa auta. Droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w sobotę po południu w Janowie Lubelskim na ulicy Lubelskiej. Zderzyły się tam osobowe bmw i ciężarowe volvo. Siła uderzenia była tak wielka, że bmw wypadło z drogi i zatrzymało się w przydrożnym rowie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia ratunkowego. Osoby podróżujące samochodem osobowym zostały zakleszczone we wraku pojazdu.

By udzielić im pomocy, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Dwie osoby trafiły do szpitali, w tym jedna śmigłowcem do PSK 4 w Lublinie. Ich stan określany jest jako ciężki.

Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga krajowa nr 19 jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Jak ans poinformowano, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

AKTUALIZACJA 13.09.2015

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy janowskiej drogówki wynika, że do wypadku przyczynił się kierowca bmw. 21-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Volvo.(fot. nadesłane – DZIĘKUJEMY!)
2015-09-12 14:39:29

27 komentarzy

  1. Ty nie wychowany balaganie z podrzednego wieSniackiego domku!!! Kończ komentować ten wypadek mały śródzie bo normalnie jak byś powiedział to w twarz zapewniam że by cię nie było…. Matka cie kultury nie na uczyła bo zapewne to ty właśnie mieszkasz na wsi j jesteś tym wiesniakiem. Po twoich opisach widać ze jesteś prostym wsiurskim gnojem. Wielki panie z miasta hahahaha z zapierdzialkowa licz słowa. Pozdrawia pani z TK!!!!!!

    • Tak,dokladnie Jakis szczaw to pisze,zero wychowania,zero wspolczucia!Ja rowniez nie bylabym obojetna na takie puste slowa…..oj ludziska kiedy ta znieczulica spoleczna odejdzie w zapomnienie!

  2. No i Kuba dojechał…

  3. Mieszkaniec z okolic

    Selekcja naturalna debila w 20 letniej beemce.
    Dobrze, że trafił na tira z naprzeciwka, a nie na bezbronną osobówkę z rodziną i dzieckiem na pokładzie…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska
Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania