Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

BMW wypadło z jezdni, kierowca zostawił auto i oddalił się (zdjęcia)

W środę rano na al. Witosa pojazd osobowy na łuku drogi wypadł z jezdni i zatrzymał się na skarpie. Kierowca zostawił samochód i oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w środę rano na al. Witosa w Lublinie. W rejonie ronda przy Makro samochód osobowy wypadł z jezdni. Na miejscu interweniowała policja.

Jak ustaliliśmy, kierowca BMW poruszał się w kierunku Felina. Na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i zatrzymało się na pobliskiej skarpie.

Kierowca wysiadł z pojazdu i uciekł pieszo. BMW nie posiada ważnych badań technicznych, jak też obowiązkowego ubezpieczenia OC. Teraz funkcjonariusze drogówki poszukują kierowcy oraz ustalają dlaczego oddalił się z miejsca zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku Świdnika. Nie ma większych problemów z przejazdem.

(fot. nadesłane Piotr, Marcin, lublin112.pl)

35 komentarzy

  1. Jechałem tamtędy o szóstej – rzeczywiście BMW stało na skarpie, ani centymetra nie wystając na jezdnię. Witosa była całkowicie przejezdna. Przyjechała policja i zamiast upewnić się czy nikogo nie ma w środku to stali i robili sztuczny korek. „Pomagamy i korkujemy”

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo