Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

BMW wypadło z drogi i dachowało. Pojazdem podróżowało trzech młodych mężczyzn

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze miało być przyczyną groźnego wypadku w Różańcu. Auto zostało kompletnie zniszczone, mężczyźni trafili do szpitala.

47 komentarzy

 1. Wiklinowy Nocnik

  haha to bylo bmw z blok ekipy

 2. Może to nauczy pokory gówniarzy za kółkiem – co to za szpan kupić starą bejcę i rozbijać się nią po wioskach? Naprawdę wiejskie dziewuchy są tak mało rozgarnięte że lecą na takiego trupa?

 3. Po kolizji bardzie przypomina Porsche 911

  • dobre to, porsze ja Ciebie 🙂 jakby silnik spod maski wyrwało, to jeszcze bardziej porsze by przypominało

 4. Młody doświadczony kierowca jechał szybko ale bezpiecznie ?

 5. W swoich komentarzach tak często używasz słowa „dziady” i „plebs” oraz podkreślasz swoje jakieś tam bmw, że świadczy to o bardzo twoim niskim intelekcie oraz desperacji. Widać, że masz zaburzenia osobowości i jedyną radość w życiu czerpiesz z anonimowości internetowej. Błędy ortograficzne pomijam ponieważ, jeśli jak twierdzisz, masz 29 lat, to pisownia jest na poziomie 10-cio latka. Zawsze piszesz, że gdzieś byłeś, że jeździłeś ale nigdy nie napiszesz, że będziesz. Co też dziwnego w starciu z rzeczywistością i ze strachu przed jakimś realnym wyzwaniem, twoje auto zawsze ląduje w warsztacie, albo stoi w garażu bo świeżo umyte. Na tyle pojazdów, które posiadają rejestratory trudno uwierzyć abyś nie był gwiazdą swojego filmu. Ciężko jednak nagrać coś, czego nie ma.

 6. Teraz z wyglądu Beta podobna do Porsche 965.

 7. Wypałować i dopałować!!

  Wypałować i dopałować!!

 8. Mistrz prostej

 9. Ktoś tu napisał że „może to nauczy gówniarzy pokory za kółkiem ” …ich nic nie nauczy bo w tym wieku jest się odpornym na” naukę „i wszelką persfazję …po prostu oni wiedzą lepiej i wydaje im się że są niesmiertelni

 10. BLOK EKIPA!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo