690 680 960

BMW wypadło z drogi i dachowało. Pojazdem podróżowało trzech młodych mężczyzn

Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze miało być przyczyną groźnego wypadku w Różańcu. Auto zostało kompletnie zniszczone, mężczyźni trafili do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 21 w miejscowości Różaniec w gminie Tarnogród w powiecie biłgorajskim. Na drodze wojewódzkiej nr 863 Tarnogród – Obsza, w rejonie stacji paliw, dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW 19-latek z gminy Łukowa stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego rozpędzone auto wypadło z drogi do przydrożnego rowu a następnie koziołkowało. Pojazdem podróżowało jeszcze dwóch pasażerów w wieku 18 i 20 lat z gminy Obsza.

Jak nas poinformowano, jeden z nich doznał złamania obojczyka. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Policjanci prowadzą teraz czynności, mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

(fot. policja)
2018-06-14 00:08:41

47 komentarzy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!