BMW wyjeżdżało z bocznej drogi, seat wpadł do rowu

Policjanci ustalają okoliczności porannego zdarzenia, jakie miało miejsce na wjeździe do Lublina od strony Łęcznej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 5 rano w miejscowości Długie koło Lublina. W rejonie węzła Tatary samochód osobowy wpadł do rowu. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak nas poinformowano, kierowca seata poruszał się drogą krajową, kiedy z drogi serwisowej wyjechało BMW, wymuszając pierwszeństwo przejazdu. Kierowca seata starając się uniknąć zderzenia, stracił panowanie nad pojazdem.

Auto zjechało na pobocze, a następnie uderzyło w znak drogowy i wpadło do rowu. Jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2018-07-09 11:13:01
(fot. nadesłane)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. widac ze kolejny dziadowy pseudosamochod dla plllebsu skasowany bo slaby uklad kierowniczy i komputera w glowie brak a gosc z bemy pewnie sie smieje z tego z wieswagena hehehehehehehe ja jak jade swoja e60 535d to czesto tez wymuszam pierwszenstwo na roznych biedakowozach jak wieswagen audi i peguoty hehehehehe szacunek u mnie maja na drodze bemy , merce i np porsche heehhehehehe smieje sie z was biedaki

 2. Bimmer buroki jechał sprzedać

 3. żałosny, mały, niedowartościowany bimmerek, jego przewartościowane ego i stare bmw na 10-cio letnich slickach, buhahaaaaaaaa!!!

  • moze i moje BMW jest stare ale jare i smiga jak ta lala, musialbys ze 2 lata na niego pracowac dziadu jeden…. hehehe smieje sie z ciebie i twojego nicku

  • Jeden z kierowców BMW ;)

   Ciekawe jakie Alicji miał Leon skoro hamował, hamował i wyhamować nie mógł 😉

 4. Jeden z kierowców BMW ;)

  Proszę zobaczyć gdzie zaczynają się ślady hamowania seata ( strefa wyłączona z ruchu) i ciekawe ile jechał kierowca tego wozu bo ślady hamowania nie są zbyt krutkie a tam panuje ograniczenie prędkości do 50 km/h pozdrawiam

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska