Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

BMW dachowało na trasie Lublin – Bychawa (wideo)

Jedna osoba została poszkodowana z zdarzeniu drogowym na trasie Lublin – Bychawa. Dachował tam samochód osobowy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Bychawka II. Na drodze powiatowej Lublin – Bychawa dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, kierujący BMW mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto zjechało na pobocze, a następnie dachowało.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad dwie godziny droga była całkowicie zablokowana.

(fot. Daniel)

18 komentarzy

  1. Pewnie jechał do Bychawy na nocny melanż pod szpitalem i pokazy bicia prędkości od dragona do ronda przy Mickiewicza, przy obu pulnym zachwycie wargatych sikutnic gotowych zrobić wszystko za 15 minut przejazdu takim bolidem.

  2. Średnia wieku Bmw w polsce 20 + przeważają egzemplarze z ogromnymi przebiegami lub po poważnych wypadkach nie pozwalających na dalszą eksploatację na zachodzie Europy. Tam już nie można takiego pojazdu powtórnie zarejestrować. Na szczęście jest Polska. Bo tak to wszystko poszło by na złom.