Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Biłgoraj: Z wiatrówką napadli na stację benzynową. Chwilę po rozboju zostali zatrzymani

Dwóch mężczyzn, mieszkańców Biłgoraja, odpowie za napad na stację benzynową. Sprawcy sterroryzowali sprzedawczynię wiatrówką i ukradli pieniądze. Chwilę później wpadli w ręce policjantów.

Do rozboju doszło w czwartek w nocy na jednej ze stacji paliw w Biłgoraju. Zamaskowani sprawcy wbiegli do środka grożąc ekspedientce bronią pneumatyczną. Zażądali wydania gotówki. Kobieta oddała kasetkę, w której było 300 złotych. Sprawcy napadu wybiegli ze stacji i podczas ucieczki wyrzucili wiatrówkę.

– Krótko po zdarzeniu dwaj odpowiadający wyglądem rozbójników mężczyźni zostali zatrzymali kilka ulic dalej. Byli to notowani już w przeszłości za inne przestępstwa 18 i 26-latek z Biłgoraja. Obaj byli pijani, w organizmach mieli po ok. 1,5 promila alkoholu – informuje asp. Milena Wardach z biłgorajskiej Policji.

Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

– Dziś policjanci występią z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec obu podejrzanych mężczyzn – dodaje asp. Milena Wardach.

2015-08-07 17:31:10
(fot. Policja Biłgoraj)

7 komentarzy

 1. Ha ha… Ech…dla 300zł zaryzykowali 12lat odsiadki. W tym Biłgoraju to powinni komedie kręcić chociaż by wtedy Lubelszczyzna na promocjach regionu i premierach filmowych porządnie zarobiła.:)

 2. 300 zł, w kasetce na całodobowej stacji benzynowej? Cwana gapa z ekspedientki. i Gang Olsena w akcji. Kasa z utargu w bezpiecznym miejscu a debile rąbnęli kota w worku. Brawa dla kobiety za zachowanie zimnej krwi.

  • Z tego co wiem to kase zabierają kilka razy dziennie, bo tylko idiotom będzie się chciało napadać dla 300 pln

 3. Wiatrówka czy inna strzelba – strach taki sam! Gówniarzom w d…ę strzelić z tej wiatrówki na inaugurację odsiadki – dobra metoda na resocjalizację.

 4. Już zostali zwolnieni do domciu prze prokuratora biłgorajskiego dla którego widać nic wielkiego się nie stało.Taką mamy prokuraturę i sąd w Biłgoraju,że o policji nie wspomnę.Dno i metr mułu.

 5. Witamy na wschodzie 🙂
  Ale mam lepszą historyjkę.
  Jakiś czas temu człowiek którego znałem upił się z kolegami, po czym postanowili zdobyć fundusze na flaszkę wódki – napadli na innego swojego znajomego, pobili go (obyło się bez pomocy lekarza) i zabrali mu 20zł – napad – pobicie – kradzież – dostali wyroki od roku do trzech lat pierdla.
  Za 20zł – jak można być takim idiotą.